TikTok fenomeni Mükremin Gezgin'in hamilelik şakası gündem olmaya devam ediyor. Tartışmalara ise hergün bir yeni sanatçı bir yeni ünlü sima ekleniyor... Sonuç ise bambaşka bir tartışmayı başlattı...

Ayşe Arman, Bergüzar Korel, Aynur Aydın, Hazal Kaya derken sosn tartışma da Edis Ve Farah Zeynep Abdullah arasında çıktı.

Ünlü TikTok fenomeni Mükremin Gezgin'in takipçilerinden aldığı cesaret ve teşvikle videolarında son olarak hamilelik oyunu oynayıp, sonrasında "final" olarak gerçek bir hastanede doğum sahnesi çekmesi hem kendisinin başına hem de hastane görevlilerinin başına bela olmuştu.

TANE TANE ANLATTI, AÇIKLADI AMA...

Karnı burnunda TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, yeni aşkıyla öpüşürken utanmadan paylaşım yaptı! Görenlerin midesi ağzına geldi! foto galerisi 1. resim

Ayşe Arman ve Bergüzar Korel "annelik" sıfatına hakaret ettiği gibi bir eleştiri ile Mükremin Gezgin'i eleştirip hedef haline getirince ünlü oyuncu Hazal Kaya'da olayın "bir şaka" olduğu ve doğru okunması gerektiğini, yapılan eleştirilerin ise tahammülsüzlük olduğunu söylemiş Mükremin Gezgin'in linç edilmesine karşı çıkmıştı.

Daha sonra ise olayın şokunu atlatan Mükremin Gezgin de yaptığı açıklama ile tane tane "hamile kalamayacağını" olayın takipçileri için basit bir kurgu olduğunu dile getirmiş, dokuz aydır tepki göstermeyen, durumu destekleyen, hamilelik videoları ile eğlenen takipçilerinin onayı ile hikayenin doğum noktasına gittiğini açıklamıştı.

BİTMEDİ... SANAT DÜNYASINDA YENİ BİR TARTIŞMA BAŞLADI

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

Edis ve Farah Zeynep Abdullah arasında 'Mükremin Gezgin' tartışması

Son olarak şarkıcı Edis, sosyal medya hesabından Gezgin'e destek vererek, "Kadın tiplemeleri yapan erkek oyuncular kadar başarılı bir tiktoker gencini neyle yargıladığınızı anlamış değilim. Bu bir şov ki kuirler annelik, babalık yapmıyor mu? Tepkiniz tam olarak neye, biz anladık da, size homofobi, sınıf ayrımcılığı konularıyla küçük bir yüzleşme lazım.." ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine Edis'in tweetini alıntılayan oyuncu Farah Zeynep Abdullah ise, 1993 yılında gösterime giren "Mrs. Doubtfire" filminde Robin Williams'ın canlandırdığı karakterin fotoğrafını paylaşarak, "Oyunculuğu bu mentiondan çıkarsak mı?" yazarak, bir sanatçı olarak şaşırttı.

Olay tabi ki bununla bitmedi ve Farah Zeynep Abdullah'ın tweetinin ardından Edis, "Bir gün böyle örnekler vermek zorunda kalmadığımız zaman kendiliğinden çıkacaktır, haddimi aşmış olmayayım kimseye karşı, kusura bakmayın" dedi.

Abdullah ise aldığı cevap ve tepkilerden sonra Edis'e yanıt vererek, "Kuzum estağfurullah ne haddi. Hepimiz fikrimizi istersek söyleyelim zaten. Ben sadece ‘kadar’ı anlayamadım, bambaşka iki meslek, elma-armut gibi, biri diğerinden üstün falan diye demedim, yazdığım bu kadar ciddi bir şey değildi. Dediğine katılıyorum dememe gerek var mı gerçekten ne kusuru" dedi.

Aman Hazal Kaya duymasın! Pride haftasını kutlayan Aynur Aydın'dan beklenmedik tepki! TikTok fenomeni Mükremin Gezgin'e sözleri ağır oldu! foto galerisi 1. resim