TikTok fenomeni Mükremin Gezgin aylardır hamile olduğunu söyleyerek bir hastanede kucağında bebek ile fotoğraf yayınlayarak gündeme bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada büyük tepki alan Mükremin Gezgin’e soruşturma açılmıştı. TikTok hesabı askıya alınan Gezgin’in son durumu merak konusu oldu.

Sosyal medya platformu fenomeni Mükremin Gezgin yaptığı paylaşımlar ile hamile olduğunu iddia etmişti. TikTok kullanıcısı Mükremin Gezgin en son hastanede doğum yaptığını ileri sürerek hastaneden fotoğraflar paylaştı. Gezgin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlardan sonra büyük tepki topladı. Sosyal medyada gündem olan Mükremin Gezgin’e soruşturma açıldı. Gezgin’in son durumu merak konusu oldu.

1_1280x720-14

Mükremin Gezgin’in Son Durumu!

Dokuz aydır hamile olduğunu ileri süren TikTok fenomeni Mükremin Gezgin en son ameliyat masasından fotoğraflar paylaşarak doğum yaptığını ilan ederek büyük tepki topladı. Sosyal medyada gündem olan Gezgin ünlülerden hem tepki hem de destek aldı. Mükremin Gezgin’e ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve gazeteci Ayşe Arman tepki gösterirken Hazal Kaya ile Edis destek çıktı.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, “Dün gece bu paylaşımı gördüm ve ilk düşündüğüm şu el kadar bebek oldu... Belli ki yenidoğan, biz kendi yavrumuzu öpmeye kıyamazken nasıl böyle espri malzemesi olmasına müsaade ediliyor! Buna gülen, sayfasında paylaşan hesaplara da yazıklar olsun. Hepiniz beğeni ve takipçi delisi olmuşsunuz. Yettiniz artık gerçekten ya!” dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Dikkat Çeken Açıklama Geldi! "Görevden alınabilirim" Ekrem İmamoğlu'ndan Dikkat Çeken Açıklama Geldi! "Görevden alınabilirim"

Gazeteci Ayşe Arman ise “İlginç, absürd, komik olabilmek için kafayı yiyenlerin ve zavallılaşanların dünyasına hoş geldiniz. Biraz daha 'like' alabilmek ve 'takipçi' kazanabilmek için, saçmalamanın, hilkat garibesi olmanın dozu iyice kaçtı! Seviye artık yerlerde. Tiktok fenomeni' Mükremin Genç'in yaptığı gibi... Kendisine 9 aydır hamile havası vererek, TikTok'larını izleten 24 yaşındaki bu arkadaş, geçen gün de sezaryana giriyormuş gibi bir mizansen yaratarak doğurduğunu açıkladı. Kucağında adının Onur olduğunu belirttiği bir bebekle poz verdi... Kıyamet koptu, tepkiler çığ gibi yağdı! Ben kimsenin 'anne' olmasına karşı değilim. Annelik, doğurmakla olmuyor. Ben yeri geldiğinde, erkeklerin de 'anne' gibi hissedebildiğine inanırım. Trans bireylerle de asla bir alıp veremediğim bir şey yok. Geçmişte yaşadıkları zorlukları anlatan haberler de yaptım. Ama bu ne? Bizim anlayamadığımız bir Tiktok'er olma kafası mı? Bir performans mı? Oyun mu? Geyik mi? Protesto mu? Başkaldırı mı? Ne? Söylediği, vurgu yaptığı bir şey var mı? Birini, kendisinden çok sevebilen herkes anne olabilir diyor mu mesela 'Trans bireylere özgürlük' mü diyor? Biz de onurlu yaşamak istiyoruz, kucağımdaki çocuğun adı ondan 'Onur' mu diyor? Siz, ikiyüzlü bir toplumsunuz. Hem eşcinselliği aşağılıyorsunuz, hem de gelip gizlice bizimle birlikte oluyorsunuz!' mu diyor?? Ne? Yoksa sadece 'Aa ne saçma/ ne komik/ ne absürd' şey yapmış dedirtmek için mi her şey? Peki bütün bunlara alet olan hastane kılıklı yere ne demeli?" ifadelerini kullanarak ardından bebeğin verilmesine de tepki gösterdi.

8 tam-1

TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin Tutuklandı Mı?

Hazal Kaya, Arman ve Korel’e tepki göstererek "Asla anlayamıyorum bu tepkileri. Mükremin sadece 23 yaşında, zekice bulursun, bulmazsın, gülersin, gülmezsin. Bir LGBT birey olarak ona gülen 1,5 milyon insana bir erkeğin doğumunu bekletti. Böyle tahammülsüz bir yerde ona gülen insanları eğlendirmeyi başardı. Ne oldu bu kadar mevzu yaratacak? Ben bir şey mi kaçırdım? İsim verip hedef göstererek elinize ne geçiyor? Mükremin'in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?" dedi.

Şarkıcı Edis, “Kadın tiplemeleri yapan erkek oyuncular kadar başarılı bir tiktoker gencini neyle yargıladığınızı anlamış değilim. Bu bir şov ki kuirler annelik, babalık yapmıyor mu? Tepkiniz tam olarak neye, biz anladık da, size homofobi, sınıf ayrımcılığı konularıyla küçük bir yüzleşme lazım..” ifadelerini kullandı.