Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Hande Erçel'in yeni sevgilisi hayranlarını üzdü. Kerem Bursin ile adı anılan ve aşklarını ilan etmeleri beklenen Hande Erçel meğer gönlünü bir milyonere kaptırmış.

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Hande Erçel'in yeni sevgilisi hayranlarını üzdü. Kerem Bursin ile adı anılan ve aşklarını ilan etmeleri beklenen Hande Erçel meğer gönlünü bir milyonere kaptırmış. Peki Hande Erçel'in yeni sevgilisi Murat Akdoğan kimdir? Hande Erçel, Sinem Kobal'ın eski sevgilisi Muratcan Akdoğan ile birlikte!

Hande Erçel'in aşk hayatında ikinci Murat dönemi başladı!

Fox Tv'de geçtiğimiz yaz başlayan Sen Çal Kapımı adlı diziyle adeta hayatı değişen ve büyük bir çıkış yaşayan Hande Erçel, bu diziden sonra hem kariyerinde hem aşk hayatında büyük bir sıçrayış gerçekleştirdi. Sen Çal Kapımı dizisiyle hayran kitlesi de artan oyuncunun güzelliği dillere destan oldu.

Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisi sonrası milyonluk reklam kampanyalarına imza attı. Sosyal medyada takipçisi de rekor düzeye gelen Hande Erçel için adeta rüya dönem başladı. Dizi sonrası Hande Erçel'in güzelliğine övgüler bitmedi.

Hande Erçel'in dizideki partneri Kerem Bursin ile adı anılmış ikili hatta Erçel'in evinde beraber sabahlamıştı. Ancak iki ünlü isimde aşk iddialarını her zaman yalanlayarak fanlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Meğer Hande Erçel yeni sevgili yapmış.Hande Erçel'in yeni sevgilisinin Murat Akdoğan olduğu ileri sürüldü. Ancak Hande Erçel'in Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile olduğu öğrenildi. Peki Muratcan Akdoğan kimdir? Murat Dalkılıç'tan ayrılığı çok konuşulan Hande Erçel'in yeni sevgilisi için "İkinci Murat Dönemi" yorumları yapıldı.

Murat Akdoğan Kimdir? Muratcan Akdoğan Kimdir?

Murat Akdoğan, Baymak'ın sahibi Murat Akdoğan'ın oğludur. Ethica Hastanesi'nin sahibinin oğludur. Babası Murat Akdoğan aynı zamanda Marmara Üniversitesi'nde dersler vermektedir. Babası Murat Akdoğan'ın çok acımasız ve egolu olduğu konuşulmaktadır.

Muratcan Akdoğan ise babasının izinden giden 1985 doğumlu genç bir iş adamıdır. Daha önce adı Sinem Kobal ile anılmıştır. Çapkınlığı ile ünlüdür.