Netflix'in ses getiren dizisi Zeytin Ağacı dün akşam gerçekleşen Altın Kelebek Ödülleri'nde eli boş döndü. En İyi Yerli Dijital dizi ödülünü Disney'in Dünyayla Benim Aramda dizisi aldı.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz dün akşam gerçekleşen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Zeytinağacı dizisine ödül verilmemesine tepkisini sosyal medyada gösterdi. 

OGM Pictures imzalı başrolünde Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Fırat Tanış, Seda Bakan, Umut Kurt gibi isimlerin yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi 28 Temmuz’da seyirciyle buluşmuştu. Dizi 100 milyon saat izlenmiş ve sosyal medya da günlerce TT olarak kalmıştı.

Dün gerçekleşen Altın Portakal Ödül Töreni'nde En İyi Dijital dizi ödülü Disney'in başrolünde Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan, Buğra Gülsoy ve Metin Akdülger'in yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisine verildi. Netflix'in sosyal medyada büyük ses getiren Zeytinağacı dizisinin ödül almaması ise dizinin oyuncusu Murat Boz'u sinirlendirdi. 

"EN ANLAMLI ÖDÜL... "

Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe! Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe!

Ünlü şarkıcı Murat Boz, İngilizce olarak yaptığı paylaşımda "Dizimize en anlamlı ödülü dünyanın her yerinden bizi milyonlarca saat izleyen seyircilerimiz verdi. Bu yüzden bizimle olduğunuz ve bizi desteklediğiniz için tekrar teşekkür ederiz, size minnettarız" diye yazdı.