Ünlüler dünyasında aşk ve ayrılık haberleri ard arda gelmeye devam ederken, bir ünlü çiftin de barışma haberi bekleniyor. Uzun yıllar beraber olan ve dolu dizgin aşk yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver ayrılma kararı almıştı.

Ünlüler dünyasında aşk ve ayrılık haberleri ard arda gelmeye devam ederken, bir ünlü çiftin de barışma haberi bekleniyor. Uzun yıllar beraber olan ve dolu dizgin aşk yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver ayrılma kararı almıştı. 40 yaşında olan Murat Boz, evlilik istemediği için evlilik yolunda giden ilişkisini bitirmek istemişti. Ünlü şarkıcı Murat Boz, başarılı ve sevilen oyuncu Aslı Enver ile birlikteydi. Epey bir süre birlikte olan Murat Boz ve Aslı Enver, ortak payda da buluşamadığı ve gelecek planları birbirinden farklı olduğu için ayrılma kararı almışlardı. Ünlü şarkıcı Murat Boz'un adı Eser Yenenler ve Bahar, Nihal Candan ile anılmıştı. Bahar Candan ile adı anılan Murat Boz, aldatma iddialarını yalanlasa da eski sevgilisi Aslı Enver, Murat Boz'u affetmemişti. Eski sevgilisini aldatma durumundan dolayı affetmeyen Aslı Enver ile Murat Boz ayrılmışlardı. Sonrasında Murat Boz, Aslı Enver'den özür dilemiş ve evlenme şartıyla barışmışlardı. Ancak ünlü şarkıcı Murat Boz sözünü tutmadığı için ve evlenme kararından vazgeçtiği için oyuncu Aslı Enver ile son kez ayrılmışlardı. Uzun süredir barışmayan ve ikisi de hala bekar olan ünlü çiftten sürekli olarak gönderme geliyor.

Aslı Enver cephesinden Murat Boz ile ilgili hareket gelirken bir yandan da Murat Boz cephesinden hamle geliyor. Eski sevgilisi Murat Boz'un fan hesabını takibe alan ve sonrasında takipten çıkan Aslı Enver'in Murat Boz'u stalkladığı iddiası ortaya atıldı. Bunun yanında takipçilerinin dikkatinden kaçmayan da pek çok olay oldu.

Aslı Enver ve Murat Boz cephesinden son hamle, şarkıcı Murat Boz'dan geldi. O Ses Türkiye'de jüri üyesi olan Murat Boz'un son sosyal medya paylaşımı aşk ve özlem doluydu. Murat Boz Instagram hesabından Aslı Enver'e gönderme yaptı iddiası ortaya atıldı. Başarılı sanatçı Murat Boz, instagram hesabından kendi fotoğrafının üzerine yazdığı sözü, hikaye olarak attı. Murat Boz'un instagram hikayesi ise Boz'un Aslı Enver'i özlediği yönündeydi.

Murat Boz'un Aslı Enver'e gönderme yaptığı hikayeye bir bakalım.

Murat Boz, instagram hesabından attığı story de "Ben yine bekledim seni. En iyi ben özledim seni. Göze al yollarımı" yazdı.Murat Boz'un bu paylaşımı üzerine takipçileri de ikiye bölündü. Başarılı ve yakışıklı sanatçı Murat Boz'un son instagram paylaşımı, iki farklı şekilde yorumlandı. Bir grup takipçisi, Murat Boz'un yeni şarkı yazdığını ve bu sözlerin de yeni şarkısının sözleri olduğunu söylediği yönündeydi. Murat Boz'un diğer bir grup takipçisi ise bambaşka bir düşünce içerisindeydi. Murat Boz'un diğer bir grup takipçisi de Murat Boz'un eski sevgilisi Aslı Enver'i özlediği ve geri dönmek istediğini söylediğini düşünüyordu. Ortaya atılan bu iddialar için ünlü isimlerden açıklama bekleniyor. Murat Boz, Aslı Enver'e gönderme mi yaptı ? Murat Boz ve Aslı Enver barışacak mı, yeniden bir araya mı geldiler ?