Bir barışıp bir ayrılan ünlü çift Murat Boz ve Aslı Enver'den yine akılları karıştıran bir hamle geldi. Kardeşim Benim adlı filmde tanışan ve bu filmden sonra sevgili olmaya karar veren başarılı oyuncu Aslı Enver ve yakışıklı oyuncu Murat Boz, uzun bir s

Bir barışıp bir ayrılan ünlü çift Murat Boz ve Aslı Enver'den yine akılları karıştıran bir hamle geldi. Kardeşim Benim adlı filmde tanışan ve bu filmden sonra sevgili olmaya karar veren başarılı oyuncu Aslı Enver ve yakışıklı oyuncu Murat Boz, uzun bir süre beraberlerdi. Birlikteliklerini bir türlü bir adım ileriye taşıyamayan ve hayranları tarafından evlenmeleri beklenirken evlenmek yerine ayrılan çift, hayranlarını üzmüştü. Sürekli ayrılan ve barışan çift bir süre birlikte yaşamışlardı. Birlikte yaşadıkları evden son ve kesin ayrılık sonrasında güzel oyuncu Aslı Enver evden ayrılmıştı. Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin son ayrılıkları 2019 senesinin Ekim ayında olmuştur. 2019 yılının Ekim ayında ilişkilerini sonlandıran ünlü çift, bir daha barışmamışlardı. Barışmayan çiftin hayatlarına da uzun soluklu kimse girmedi. Aslı Enver'in adı birçok kişi ile anılsa da kimseyle ciddi bir ilişkiye başlamadığını açıkladı. Aynı şekilde Murat Boz'da hem sosyal medya hesabından hem de jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasından çok kez hayatında kimse olmadığını duyurdu. Bununla birlikte ikilini barışma durumu da hiç söz konusu olmadı. Ancak ikili ara ara takipçilerini ve hayranlarını şaşırtacak hamleler yapmaya devam ediyor.Aslı Enver ve Murat Boz Barıştı mı ?

Murat Boz geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında, eski sevgilisi olan başarılı oyuncu Aslı Enver ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşımı gören takipçileri, ikilinin tekrardan barıştığını düşündü. Bu barışma durumuna ne olumlu ne de olumsuz bir cevap iki taraftan da gelmedi.Başarılı şarkıcı Murat Boz'un son hamlesinden sonra bu defa da güzel oyuncu Aslı Enver cephesinden bir hamle geldi. Aslı Enver geçtiğimiz günlerde Murat Boz'un instagram da bulunan bir fan hesabını takip etmeye başladığı görüldü. Aslı Enver'in Murat Boz'un fan hesabını takip etmesi üzerine, ikilinin hayranları barışma durumunu tekrar gündeme getirdi.

Aslı Enver ile Murat Boz'un yeniden aşk yaşamaya başladıklarını belirten takipçileri, Aslı Enver'in Murat Boz'u stalkladığı da ortaya atılan iddialar arasında yerini aldı. Bu iddiaların hemen sonrasında ise güzel oyuncu Aslı Enver, eski sevgilisi Murat Boz'un takibe aldığı fan hesabını geri takibi bıraktı. Ünlü çiftten hala bir açıklama gelmemesi de aşk iddialarını doğrular nitelikte oldu.Murat Boz ve Aslı Enver Aşkı Devam Ediyor Mu ?

Murat Boz ve Aslı Enver'in yeniden barışmasını ve birlikte olmalarını isteyen takipçileri, sosyal medyada bu konu ile ilgili sık sık paylaşım ve yorum yapıyor. 36 yaşına gelen Aslı Enver'in artık evlenip bir yuva kurmak istediği ve çocuk sahibi olup anne olmak istediği konuşuluyor. Bunun yanında eski sevgilisi olan Murat Boz'un da 40 yaşına geldiği ve evlilik, çocuk gibi konulara uzak olması durumundan dolayı ikilinin ayrıldığı belirtiliyor. Ünlü çift arasında aşk devam etse, sevgi bitmese de maalesef ikilinin geleceğe dair hayalleri ve planları farklı olduğu için ayrıldığı belirtiliyor.