Murat Boz Yeni Projesi için Çok Heyecanlı!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz,  bu sefer çok farklı bir projeyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Magazin 30.06.2021 - 12:58 30.06.2021 - 13:01 Berkay Keskin

Netflix platformu için çekilecek Another Self dizisinde başrolü için iddialı isim Tuba Büyüküstün seçilirken rol arkadaşı olarak Murat Boz seçildi.Son olarak, Büyüküstün’ü Sefirin Kızı dizisinde Mavi karakteri ile izlemiştik. Tuba Büyüküstün’ün, Netflix projesinde rol alacağı kısa süre önce açıklamıştı. Adı Another Self olarak açıklanan dizinin başrol oyuncu ise belli değildi.

Yeni dizinin, erkek oyuncusunun kim olacağı ise geçtiğimiz haftalarda belli oldu. Rolü canlandıracak kişinin Murat Boz olduğu açıklandı.Bu karar izleyicilerin tepkisi ile karşılaştı. Tuba Büyüküstün gibi, yetenekli bir oyuncunun rol arkadaşının deneyimli ve başarılı bir oyuncu olması gerektiğini savunan izleyiciler, Murat Boz’un rol arkadaşlığı için zayıf kaldığını iddia edildi. 

Another Self, ünlü şarkıcı Murat Boz için iddialı büyük bir proje. Bu dizi aslında bir şarkıcı olan Murat Boz’un ilk önemli dizi projesi ve ilk başrolünü oynadığı dizi olacak. Tuba Büyüküstün gibi başarılı  bir oyuncuyla beraber oynayacağı için şarkıcı Murat Boz’un üzerinde büyük bir yük olacağına dair görüşler mevcut, yeni projesi ile ilgili açıklama yapan şarkıcı Murat Boz, çok heyecanlı olduğu gözlemlendi.
Gazeteciler ile karşılaşan Murat Boz, proje ile ilgili soru üzerine “Daha önce dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldım ama bu ilk başrolüm olacak. Bu proje bir başka benim için” açıklamasını dile getirdi.
Another Self’in,çekimlerine bir süre sonra başlanacak. Önümüzdeki yıllarda, dijital platform Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

Another Self dizisinin konusu şöyle olacak:

Okul arkadaşı olan ve yakın arkadaş olarak görüşen üç kadından birisi,çok ağır bir hastalığa yakalanır. Bu olay yaşandıktan sonra bu durum sonrası üç kadının hayatında büyük olaylar meydana gelir. 
Dizide rol alacak diğer isimler ise henüz net değil.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@