Ekranların başarılı ve güzel oyuncusu Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi olarak ünlenen yapımcı Necati Kocabay arkadaşı Murat Cemcir ile yaşadığı kavgadan "dolandırıcı" çıktı.

Arkadaşı Murat Cemcir'in prodüksiyon şirketinde yapımcı ve yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak çalışan Necati Kocabay, daha önce görevinden istifa etmiş ancak Cemcir'in bu istifaya ilişkin talep ettiği sözleşmeye imza atmamıştı.

Kocabay, istifa ettiği için gerekli haklarının kendisine ödenmesi gerektiğini öne sürerek sözleşmeyi reddetmiş ve ardından da Cemcir'in şirketine dava açarak maaş, kıdem ve ihbar tazminatı haklarının kendisine verilmesini istemişti.

Nurgül Yeşilçay'dan Necati Kocabay itirafı - Magazin Haberleri - Milliyet

Ancak haksız şekilde işten çıkarıldığını ileri sürerek dava açan Kocabay'dan şimdi de Murat Cemcir davacı oldu.

Kocabay'ın şirketi soyduğunu ileri süren Cimcir mahkeme dilekçesinde, Kocabay'ın, şirketin bilgisi dışında kendisine verilen yetkiyle diğer şirket çalışanlarına usulsüz avans kullandırdığı, bu nedenle işine son verildiği belirtildi.

Cemcir, şirket hesaplarından para çıkışlarının olduğunu, bunların şüphelinin şahsi hesabına aktarıldığını, Kocabay'ın şirket kredi kartını, eğlence, yeme-içme, seyahat vb. gibi tamamen şahsi harcamalarına dönük kullandığını ileri sürerken soyulduğunu beyan etti.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir yolları ayırdı mı? Ünlü ikilinin arasında neler oluyor?

Başlatılan soruşturmada ise bilirkişi, Necati Kocabay'ın, yaptığı para transferlerinden bazılarının net olmadığı için şüphe uyandırdığı, kredi kartı ekstrelerinin incelenmesinden çıkan sonuca göre; çok azı şirket yararına ve amacına uygun olan ve daha çok şirketle ilgisi olmayacak şekilde, hatta kişisel harcamalarının daha ağır bastığı düşünülen birtakım harcamalar yaptığı kanaatine vardı ve Kocabay hakkında, 'hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma' suçundan dava açıldı.

Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi? Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi?

Ünlü yapımcı Kocabay'ın 2 yıla kadar hapsi isteniyor.