Ünlü oyuncu Sitare Akbaş ile şarkıcı Murat Dalkılıç bir süredir gözlerden uzak aşk yaşıyor. Ünlü çiftin ayrıldığı söylemleri magazin gündemine bomba gibi düştü.İkilinin ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu. İşte detaylar…

33 yaşındaki başarılı oyuncu Sitare Akbaş ile yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç bir süredir aşk yaşıyor. Ünlü popçu Murat Dalkılıç güzel oyuncu Hande Erçel ile ayrıldıktan sonra Sitare Akbaş ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çifttin ayrıldığı iddia edildi. 38 yaşındaki başarılı popçu Murat Dalkılıç sevgilisi Sitare Akbaş ile ilgili açıklama yaptı. Ünlü çiftin ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu.

7_1280x720-3

Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti! Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti!

Murat Dalkılıç ile Sitare Akbaş Ayrıldı Mı?

2015 - 2017 yılları arasında güzel oyuncu Merve Boluğur ile evlenen ünlü popçu Murat Dalkılıç boşanmıştı. İki yıl sonunda boşanma kararı alan Dlakılıç ile Boluğur çifti o demen hayranlarını oldukça üzmüştü. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç Boluğur ile boşandıktan sonra güzel oyuncu Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ünlü çiftin ilişkisi çok uzun sürmeden bitmişti.

38 yaşındaki ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile güzel oyuncu Hande Erçel aşkının kısa sürmesi ikilinin sevenlerini üzmüştü. 2020 yılında ünlü oyuncu Hande Erçel ile ayrılan Murat Dalkılıç geçtiğimiz  aylarda oynanan Fenerbahçe Beko – Real Madrid basketbol maçında denk gelmişlerdi. Özel hayatı ile ilgili olarak daha önce hiç konuşmayan ünlü popçu Murat Dalkılıç ilk defa hem eski sevgilisi Hande Erçel ile ilgili hem de eski eşi Merve Boluğur ile alakalı konuştu.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç Hande Erçel ile aynı maçta pişti olması ile ilgili olarak “Ben kendisini görmedim. Eğer görseydim gidip selam verirdim. Neticede küs değiliz. Eskiye dayalı bir hissiyatımız yok” açıklamalarında bulunmuştu. O dönem Emre Kaya ile aşk yaşadığı iddia edilen 2017 yılında boşandığı eski eşi Merve Boluğur ile ilgili olarak da “Böyle bir şey var mı yok mu bilmiyorum. Emre benim sevdiğim birisidir. Merve de öyle. Birbirlerini seviyor, anlaşabiliyorlarsa, mutlularsa üçüncüye söz düşmez” şeklinde açıklama yapmıştı.

8_1280x720-4

Murat Dalkılıç’tan Sitare Akbaş Açıklaması!

Başarılı popçu Murat Dalkılıç ünlü oyuncu Hande Erçel ile biten ilişkisinden sonra Erçel’in de rol arkadaşı olan oyuncu Sitare Akbaş ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Daha önce bir evlilik yaşayan Murat Dalkılıç, Sitare Akbaş ile ilişkisini yeni başladığı dönemde, “Şu an evlenmek gibi bir düşüncemiz yok. Sitare de böyle bir şey düşünseydi bana söylerdi. Ben birisiyle imzaya bağlı kalarak birlikte olmak istemiyorum. Çok iyi giden bir ilişkimiz var, her şey yolunda” şeklinde açıklama yapmıştı.  

Bir yıldır birlikte olan Murat Dalkılıç ile Sitare Akbaş çiftinin bir ay önce yollarını ayırdığı iddia edildi. İddiaya göre bir davete ayrı ayrı gelen ünlü çift burada hiç yan yana gelmemiş ve ikilinin ayrılıp ayrılmadığı sorgulanmaya başlanmıştı. Beşiktaş’ta gerçekleşen bir davete katılan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç,  sevgilisi Sitare Akbaş’ın yanında olmaması ile ilgili olarak, “Onun ayrı işleri var. Bu yüzden genelde çoğu davete tek gidiyoruz. Sıkıntı yok, gayet iyiyiz” ifadelerini kullanarak ayrılık iddialarını yalanlamış oldu.  

Ünlü popçu Murat Dalkılıç müzik çalışmalarından bahsederek “Bu sene albüm yapacağım. İki ayda bir söngle ile uğraşmak yerine direkt albüm yapmak istiyorum. Onun heyecanı daha güzel” dedi. Öte taraftan dizi ve film çalışmaları ile ilgili olarak da “Birkaç projemiz var. Hem sinema hem de animasyon. Animasyon biraz daha uzun yıllarımızı alıyor. Film ağırlıklı gideceğim bir süre” ifadelerini kullandı. Ünlü popçunun hayranları hem albüm çalışmalarını hem de film projesini heyecanla bekliyor.