Murat Dalkılıç'tan Çok Sert Tepki Geldi Hayranları İkiye Bölündü!

Murat Dalkılıç müzik yasağına dair çok sert yazınca hayranları ikiye bölündü!

Magazin 22.06.2021 - 16:14 22.06.2021 - 16:15 Ece Sahan

Dün gerçekleşen Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1 Temmuz'da kısıtlamaların kalkacağını ancak müzik yasağının süreceğini açıklamıştı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sanat dünyasından tepkiler sürüyor. Bugün pek çok sanatçı "Müziksiz bir ülke istemiyoruz" diye paylaşırken bazı isimler daha sert söylemlerde bulundu. Onlardan biri de Murat Dalkılıç oldu. 

Murat Dalkılıç yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok. Müzik yasağı 24.00'a çekiyoruz" açıklamasını hedef aldı. 

Ezhel'in ses getiren açıklaması sonrası pek çok ünlü isim müzik yasağına tepki gösterdi. Müzisyenlerin yanı sıra aralarında Hazal Kaya, Kerem Bursin, Burcu Biricik, Alina Boz gibi oyuncuların da olduğu tepki paylaşımlarına Murat Dalkılıç'ta eklendi.

Başarılı popçu Murat Dalkılıç paylaştığı gönderide "Bu ülke müzikle, insanların neşesiyle, iyi olacak. Kimse kusura bakmasın.." diye yazdı. 

Murat Dalkılıç'ın bu paylaşımı sonrası ikilinin hayranları bir kısmı destek verirken bir kısmı ise başarılı popçuya tepki gösterdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@