Sosyal medyada günün konusu Murat Övüç oldu.

Sosyal medyada günün konusu Murat Övüç oldu. Bir hesabın Murat Övüç intihar etti açıklamaları sonrası 3-4 saat Murat Övüç öldü. Murat Övüç hayatını kaybetti haberleri çıktı. Peki Murat Övüç öldü mü Murat Övüç intihar etti mi?Murat Övüç intihar mı etti?Sosyal medyada sabahın ilk saatleri itibariyle Murat Övüç intihar etti, Murat Övüç hayatını kaybetti haberleri var. Ancak bazı hayranları 2-3 saat yas tutarken gerçek ortaya çıktı. Murat Övüç instagram hesabından paylaşım yapmaya başladı. Yani Murat Övüç intihar etmedi.Murat Övüç öldü mü?

Gözden kaçırmayın

Son 20 Yılın Şarkısı Oldu! "Seçimde Lazım Oluruz Öldürme Bizi!" Sehabe'nin Şarkı Sözleri...AKP İktidarının Şarkısı! Son 20 Yılın Şarkısı Oldu! "Seçimde Lazım Oluruz Öldürme Bizi!" Sehabe'nin Şarkı Sözleri...AKP İktidarının Şarkısı!


Sosyal medyanın en aktif kişilerinden biri olan Murat Övüç kalkar kalkmaz paylaşım yapmaya başladı. Hem hayranları biraz nefes alırken, hem de Murat Övüç'ün ölmediği ortaya çıktı. Çaycı Hüseyin'den sonra artık sık sık Murat Övüç öldü haberleri duyacak gibiyiz. Haberin nereden ve nasıl çıktığı bilinmiyor.Murat Övüç ne yaptı? Neden gündem oldu!Sosyal medyada gündemde kalmak için Murat Övüç çıkarttı, Murat Övüç bot hesaplarla kendini TT yaptırdı söylentileri var ancak bunlarda gerçeği yansıtmıyor. Olay klasik bir sosyal medya öldürme işi ve Murat Övüç'ün halen öldüğünden haberi yok.