Murat Övüç, insanların gözüne sokarak yardım yaparken video çekti. Üstelik yaptığı yardımın miktarını da bağırarak herkese duyurdu. Sosyal medyada tepki üstüne tepki çeken Murat Övüç, yine bir şekilde gündem oldu.

Murat Övüç, sosyal medyada büyük dikkat çekecek yardımı ile gündeme geldi. Yaptığı yardımı göz göre göre gerçekleştiren Övüç, evleri tek tek gezdi ve paraları teslim etti. Üstelik para yardımında bulunurken şaşırtıcı bir ifadeye de yer verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

Kaç TL Verdiğini de Söyledi!

Murat Övüç, yaptığı maddi yardımı sesli bir şekilde söyleyerek hareket etti. Bu hamlesiyle de sosyal medyanın gündem maddeleri arasında yerini aldı. Murat Övüç'ten gelen hareketle birlikte herkes şok oldu. Bir elin verdiğini diğer el görmesin sözünün hiçbir anlamı kalmadı. Övüç adeta eleştiri yağmuruna tutuldu.

500 TL Diyerek Vurguladı

Murat Övüç, 500 TL'lik destek verdiğini vurgulayarak evleri dolaştı. Üstelik evleri ve sokakları kamerayla çekmesi de şaşırttı. Bu nedenle tepkiler çığ gibi büyüyor. Bazı kullanıcılar, kendisini şikayet ettiğini dahi belirtti. Genel olarak skandal olaylarla ve açıklamalarla gündem gelen Murat Övüç, sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra bu tarz hareketleriyle adından söz ettiriyor.

Kadına Şiddeti Savunmuştu

Kadına taciz ve şiddet konusunda söyledikleriyle de 2020 yılında sosyal medya lincine uğramıştı. Kadının susması gerektiğini belirtmiş ve erkeklerin şiddete meyilli olmasına hak vermişti. Daha sonra gelen tepkiler üzerine de özür dilemişti.