Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova'dan Ayrıldığını Açıkladı! Veda Mesajı Duygulandırdı

ATV'nin sevilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol kalmadı! Dizinin Demir Yaman'ı Murat Ünalmış diziden ayrıldığını duygusal bir mesaj ile duyurdu.

Dizi Haberleri 24.06.2021 - 20:35 24.06.2021 - 20:37 Ece Sahan

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılan ayrılana! Murat Ünalmış'ta diziden ayrıldığını açıkladı!

Uzun zamandır dolaşan haberleri doğrulayan Murat Ünalmış duygusal bir veda mesajı paylaştı. Murat Ünalmış'ın canlandırdığı Demir Yaman karakteri diziye bu akşam veda ediyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak?

Vahide Perçin ile başlayan ayrılık rüzgarı Murat Ünalmış'a kadar geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon başrol kalmadı. Sette kavgalar durmadı! Seyirci artık diziyi bitirin diyor. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önce Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin ayrıldı ardından da dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş diziden ayrıldı. Uğur Güneş'in Hilal Altınbilek ile biten ilişkisi sonrası Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek'in aşk dedikodularının çıkması ile ayrılmak istediği öğrenilmişti. 

Diziden daha sonra ise Behice karkaterine hayat veren Esra Dermancıoğlu ayrılmış dizide kimse kalmadı derken dizinin Hekim Hanım'ı Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ayrılmıştı.

BAŞROL KALMADI! DEMİR ÖLÜYOR!

Dizinin Demir'i Murat Ünalmış ayrılık haberini doğruladı. Geçtiğimiz hafta partneri Hilal Altınbilek ile takipleşmeyi bırakan ve birbirlerinin resimlerini silen Murat Ünalmış haberleri doğruladı!

Murat Ünalmış veda mesajında "Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese.. Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere" diye yazarak vedasını duyurdu.

MURAT ÜNALMIŞ NEDEN AYRILDI?

Murat Ünalmış en son dizinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık ile kavga etmiş ve set durmuştu. Hatta o kavag adliyeye taşınmış ikili birbirlerine dava açmıştı.

Murat Ünalmış'ın da ayrıca Hilal Altınbilek ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Daha sonra kavga eden ikilinin birbirlerini sildiği yapımcıya da rest çektiği öğrenilmişti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@