Musa Uzunlar Çukur'da! Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine Haluk Bilginer ismi için yazılan rol Musa Uzunlar'ın oldu. Bahri Baba karakteriyle Poyraz Karayel'de büyük yükseliş yapan Musa Uzunlar Çukur'da.Cengiz Erdenet rolü Musa Uzunlar'ın oldu!Musa Uzunlar Çukur'da! Show TV Ekranlarında yayınlanan Çukur'da Nejat İşler karakteri Erdenet'in babası Cengiz Erdenet kim olacak sorusu yanıt buldu. Sezon sonu beklenen sürpriz hızlı gelişti. Cengiz Erdenet karakteri için çekimler başladı. Musa Uzunlar Çukur setinde görüldü ve sevilen oyuncu Musa Uzunlar Çukur'a katıldı.Çukur'da fırtına estirecek!

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


Ekranların en sevilen yüzlerinden biri olan Musa Uzunlar, Çukur dizisine kalıcı olarak geliyor. Rusların oğlunu öldürmesiyle Yamaç'la dostluğu da olacak. Musa Uzunlar Çukur basın bülteni de herkese gönderilecek. Çukur'da efsane isim Musa Uzunlar'ın dahil olmasıyla reyting rekorları kırması bekleniyor.


Editör: İlan35