Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra ölü bulunan Müslüme Yağnal olayında sular Durulmuyor. DNA raporunda Müslime’nin dedesi babası çıktı.

Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra ölü olarak bulunan Müslüm'ün ölümündeki sır perdesi aralanıyor. Küçük kızın ölü olarak bulunması sonrasında aile üyeleri gözaltına alınmış ve 70 yaşındaki dede Hasan Yağnal tutuklanmıştı. Ancak bugüne başına düşen iddialar herkesin tüylerini diken diken etti. iddiaya göre DNA sonuçlarında Müslüme’nin dedesi babası çıktı. Pekin nasıl oldu? Müslüme Yağnal olayı son durum ve detaylar haberimizde…

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan bir süre sonra cesedi bulunan küçük Müslüme ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Bugün basına yansıyan haberlere göre Müslüme Yağnal cinayetinde DNA testi sonucu açıklandı. Ancak açıklanan sonuçlarda tutuklanan 70 yaşındaki dedenin Müslümanın babası olduğu ortaya çıktı.

muslume-yagnal-olayinda-korkunc-iddia-muslumenin-dedesi-dna-sonuclarinda-babasi-cikti-bu-iddia-h-2

GÜNLERCE ARANMIŞTI

Mersin'in Gülnar ilçesinde ailesiyle birlikte konakladığı Yörük çadırından kaybolan küçük Müslüme günlerce aramıştı. Müge Anlı'nın da seferber olduğu olayda 10 gün süren aramalar sonucunda ne yazık ki küçük kız ölü olarak bulundu. Müslüme ölümü sonrasında ailenin tüm üyeleri gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan isimler arasında 70 yaşındaki dede Hasan Yağnal tutuklanmıştı. Müslüme’nin ölümü ile ilgili bugün şok gelişmeler yaşandı.

DEDESİ BABASI ÇIKTI

Alınan bilgiye göre yapılan DNA testi sonucunda küçükmüş Müslüme’nin babası dedesi Hasan Yağnal çıktı. Müslüme olayı ile ilgili yıl sonuna kadar yayın yasağı getirildi için şu an bu bilginin teyit edilmesi mümkün değil. Ancak basına yansıyan haberler bu yönde. Küçük kızın bu nedenle öldürülüp öldürülmediği ise hala araştırılıyor.