Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisine topladığı kalabalıktan çok Nagehan Alçı karesi damga vurdu. Eleştiriler ise Murat Ongun'un şımarık cevapları ile setleşti...

Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisine topladığı kalabalıktan çok Nagehan Alçı karesi damga vurdu. Eleştiriler ise Murat Ongun'un şımarık cevapları ile setleşti...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Karadeniz seyahatinde bulunmuş ve ciddi bir coşku ile karşılanmıştı.

Ancak beraberinde davet edilen gazetecilerden bir tanesi, Türk halkına hakaretleri ve tehlikeli algı operasyonları ile tanınan Nagehan Alçı olunca, İmamoğlu'nun bu siyasi başarısı da gölgede kaldı.

Eşi Rasim Ozan Kütakyalı ile AKP iktidarının birçok yolsuzluk ve skandal haberlerine de ismi karışan Nagehan Alçı, birçok  kumpas davasında muhalif isimler üzerinden algı yarattığı gibi ayrıca en son iktidar güzellemelerinde vitesi yükseltip Türk akerleri ve eşlerine hakaretlerde bulunmuş bir isim olarak hatırlanıyordu.

Gözden kaçırmayın

AKP Değil Ama Sonunda SADAT Konuştu! İlginç Açıklama'nın Detayları... AKP Değil Ama Sonunda SADAT Konuştu! İlginç Açıklama'nın Detayları...

Özellikle sosyal medyada oluşan tepkiler sonrasında, FOX TV Çalar Saat Programı sunucusu İsmail Küçükkaya'ya konu ile ilgili açıklama yapan İBB Başkanı Basın Danışmanı Murat Ongun'un savunma cümleleri ise olayı bir başka boyuta taşıdı.

Savunma olarak "Nagehan Alçı gittiğimiz yerlerde sevilen bir isimdi" açıklaması yapan Ongun'a, saçmalama düzeyini anlatan bir tavsiye usta gazeteci Erk Acarer'den geldi.

Erk Acarer'in sosyal medyada "Murat Ongun'a tokat" olarak yorumlandığı tavsiyesi şu sözler oldu;

"Erdoğan ve Soylu da seviliyor. Keşke onları da çağırsaydınız! Tartışmaları önemsemiyorlarmış…"

Reise bağlılığın' tarihçesi: 10 maddede geçmişten bugüne Süleyman Soylu