Nagihan Karadere eski eşi ve sevgilisi kim? Nagihan Konuşanlar programına damga vurdu

Survivor Özel bölümüyle ekranlara gelen Konuşanlar programına Nagihan Karadere yaptığı açıklamalarla damga vurdu. Nagihan Karadere'nin özellikle eski eşi ve sevgilisi merak edildi.

Gündem 26.06.2021 - 10:00 26.06.2021 - 10:01 Berkay Keskin

Exxen platformunda en sevilen program olan Konuşanlar damga vuran Nagihan Karadere, yaptığı açıklamlarla olay oldu. Survivor Nagihan eski eşi ve eski sevgilisiyle ilgili anlattıkları adeta damga vurdu. İşte Nagihan Karadere hakkında merak edilenler.

Nagihan Karadere eski eşi kim?

İlk Survivor sezonu olan 2017 yılında eşini çok sevdiği programda dile getirse de programda boşanma kararı alan Nagihan Karadere eski eşi Uğur Gökçe! Uğur Gökçe ile boşanan Nagihan Karadere programda eski eşinden severek boşandığı da dile getirdi!

Ancak Exxen'de yer alan Konuşanlar programında Nagihan Karadere yaptığı tüm açıklamalarla dikkat çekti. Nagihan Karadere eski sevgilisinin dolandırma hikayesi olay oldu. Özellikle muhafazakar ve namaz kılan eski sevgilisinin ten uyumu muhabbeti çok konuşuldu. Nagihan'ın parasıyla başka biriyle nişanlanan kişi akıbeti merak ediliyor.

Nagihan Karadere programda olay açıklaması ise "Tekrardan gelip sadece senle olabiliyorum diyerek o bu beni ben mi onu" diyerek yaptığı açıklama olay oldu.

Program sunucusu Hasan Can Kaya Nagihan açılsın diyerek ısrar etti ancak sonunda o da isyan etti. 

Survivor All Star gitmeye hazırlanan Nagihan Karadere yine rakipsiz olduğunu dile getirerek Exxen Konuşanlar'da herkesi güldürdü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@