Nakit İhtiyacı Olan emekliye müjdeli haber son dakika geldi! 5 bin ve 20 bin TL arasında hemen hesabınıza ödemeler alın!

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

Nakil ihtiyacı olan yemekler için başlatılan yeni kampanyada 5000 TL ile 20000 TL arasında kredi kampanyasına katılarak düşük faiz oranları ile birlikte acil ihtiyaçları olması durumunda para ihtiyacı olan emeklilere verilecek olan kredi limitleri belli oldu. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular neticesi sonrasında kredi başvurusu onaylanan kişilere 20000 TL'ye kadar verilecek olan bu ihtiyaç kredilerinde, emekli kredisi olarak düşük faizlerle gelir belgesiz olarak işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarının yanısıra PTT Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası gibi bankalar üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi imkanından faydalanacak olan bu yemeklerin başvuru yapacakları banka üzerinden emekli maaş alması istenmektedir. Emekli maaşınızı bu bankalara taşımanız durumunda başvurunuzun sadece 20000 TL kadar değil, daha yüksek limitlerde yüksek limitli kredi kullanıp borç kapatma kredisi de bu krediler içinde kullanabilirsiniz. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi imkanından faydalanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de işlem yapılarak kredi başvurusu yapma imkanı sunulacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, üzerindeki hesabınız üzerinden yapacağınız internet bankacılığı kredilerinde sonuç 5 dakika içerisinde sizlere verilir ve onaylanan tutarı hesabınızdan çıkış yapmadan kendi emekli maaş hesabınız otomatik olarak yatırırsanız. 

Özel bankalar üzerinden kredi başvurusunda bulunarak, işlemlerine gerçekleştirecek olan kişilerde, bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacakları başvurulara, ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak veya en yakın banka şubesine kimlikleriyle birlikte giderek de belgesiz kredi kullanabilmektedir. 20000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmekte ve kredi imkanı sağlanmaktadır.