Para lazım diyen vatandaşlar bağlamında önemli bir açıklama yapıldı. Bugün öğleden sonra hesaplarınızı kontrol edin, 20.000 TL yatmış olabilir.

Hem Emekliye Hem İşçiye İkramiye Ödemesi! 2023 Emekli ve İşçi İkramiyelerine Zam Geldi mi? Hem Emekliye Hem İşçiye İkramiye Ödemesi! 2023 Emekli ve İşçi İkramiyelerine Zam Geldi mi?

Nakit ihtiyacı olanlar dikkat! Bugün öğleden sonra hesaplarınızı kontrol edin, 20.000 TL yatmış olabilir. Nakit ihtiyacı tespit edilen vatandaşlar, 20.000 TL ödeme almak hedefiyle müracaat işlemlerini gerçekleştirerek hemen hesaplarına yüklenme alabiliyor. Nakit lazım diyenler için ve bu yönde tespit edilen vatandaşlar, 20.000 TL varan ödeme almak hedefiyle müracaat işlemlerini yapmaları yeterlidir.

3 sene vade alternatifi ve 90 gün ertelemeli olacak şekilde yayılan kredi kampanyası duyurusunu resmi internet sitesinden duyuran Burganbank, kredi notu 1000 ve daha da üstünde olan vatandaşlar yönünden başlattığı bu kampanyada müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlara kendi hesapları bu bankada olması durumunda şubelere gitmeye de lüzum olmadığını kredi üstünlüğü sağlayacaktır. İhtiyaç kredisi kullanmak hedefiyle acil ihtiyaçlarımızın olması durumunda 2 dakika içinde sizlere kredi neticesini sunacak Burganbank, kredi notuna göre faiz oranlarından faydalanarak en düşük faiz oranları ile sizlere üstünlüğü sunar. Acele edin ve bu kampanyayı kaçırmayın.

Burganbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burganbank tüketici kredisi müracaatı işlemlerini yapacak olan vatandaşlara öncelikli olarak SMS ile kredi üstünlüğü sağlamaktadır. Burganbank SMS ile tüketici kredisi müracaatı işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar kendilerine ait olan cep telefonu ile bankaya kredi almak için SMS atabilirler. Öte yandan Burganbank'ın kendilerine en yakın olan şubesine giderekte kredi işlemlerini anında çözebilirler. En güncel kredi faiz oranları da vatandaşlara şubelerde verilmektedir.