Nakit ihtiyacı olanlara İş Bankası, Akbank, Halkbank ve TEB muslukları açtı! Pazar sabahı 50.000 TL düşük faizli kredi!

Acil nakit paraya kimin ihtiyacı yok ki? Pazar sabahı bankalardan Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için duyuru geldi. Tam 50 bin TL düşük faizli uygun ödeme koşulları ile kredi verilecek.

Ekonomi 14.11.2021 - 09:36 14.11.2021 - 09:36 Volkan Arık

Nakit ihtiyacı olanlara İş Bankası, Akbank, Halkbank ve TEB muslukları açtı! Pazar sabahı 50.000 TL düşük faizli kredi haberi geldi. Ekonomik sıkıntılar son aylarda daha da arttı. Hem enflasyonun yükselmesi hem de artan döviz kurları nedeniyle vatandaşlar hayatını devam ettirmektedir zorlanıyor. Borçları biriken vatandaşlar hem borçlarını kapatmak hem de daha rahat bir hayat sürebilmek amacıyla bankaların düşük faizli kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Artık anında kredi özelliği sayesinde bankalar şubeye bile getirmeye gerek olmadan düşük faizli kredi sağlıyor. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmiyor başvuru yapan vatandaşlar hemen düşük faizli kredi kullanabiliyor.

Nakit para ihtiyaçlarınızda evinizde hamile çıkmadan kredi kullanmak istemez misiniz? Özellikle son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını yakından takip eder oldu. Düşük faizli kredi veren bankalar her gün internet üzerinde yoğun bir şekilde araştırılırken Müjdeli Haber ise hafta sonu geldi. Üstelik de hemen başvuru yaparak anında kredi avantajını kullanmak mümkün. Bankaların şubelerine gitmeye gerek olmadan evinizden bile çıkmadan 50.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi alabilirsiniz. İşte düşük faizli kredi veren bankalar…

nakit-ihtiyaci-olanlara-is-bankasi-akbank-halkbank-ve-teb-musluklari-acti-pazar-sabahi-50000-tl-1

AKBANK 50.000 TL ANINDA KREDİ

Akbank, cep telefonu ile başvuru yapan tüm müşterilerine anında kredi imkanı sağlıyor. Banka şubesine getirmeye gerek olmadan, evrak teslim etmeden, kefil göstermeden Dilediğiniz kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Akbanklı olan olmayan herkesin başvuru yapabileceği kampanyada 5 bin TL'den 50 bin TL'ye kadar hızlı kredi kullanmak mümkün. Özellikle ilk defa Akbanklı olacak olan yeni hesap açtıran müşterilere de bankanın özel bir kampanyası bulunuyor. Akbank, yeni müşterilerine 5000 TL'ye kadar faizsiz kredi sağlıyor. 36 aya Varan vade oranları ile sunulan Kredi de dosya masrafı da alınmıyor.

Ayrıca Akbank'ın 50.000 TL'ye kadar sunduğu anında kredi kampanyasında faiz oranı %1.73. ancak 50.000 TL'nin üzerine çıkmanız durumunda Akbank'ın vade sayısı 24 aya düşüyor. O nedenle 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorsanız mutlaka 50.000 TL'nin altında Kredi almanız gerekiyor.

nakit-ihtiyaci-olanlara-is-bankasi-akbank-halkbank-ve-teb-musluklari-acti-pazar-sabahi-50000-tl-2

İŞ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ ANINDA KREDİ

İş Bankası da müşterisi olan olmayan herkese düşük faizli anında kredi kampanyası başlattı. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubelerden yapabileceğiniz gibi bankaya gitmek istemiyorsanız online kanalları kullanabilirsiniz. 3 ay ile 36 aya Varan vade seçenekleri ile kredi kampanyası sunan İş Bankası faiz oranı yüzde 1.60'tan başlıyor. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredileri için İş Bankası'nın mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabiliyor musunuz ve 36 ay vade ile kredi kullanabiliyorsunuz.

TEB BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Son dönemlerde yükselişe geçen TEB Bankası daha hızlı kredi kampanyası ile vatandaşların 50.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarına anında kredi sağlıyor. CEPTETEB Hoş geldin kampanyası kapsamında verilen anında kredi yüzde 1.59 faiz oranları ile sunuluyor. 50.000 TL'ye kadar olan kredilerde vade sayısı 36 ay olurken 50.000 TL’nin üstünde 24 aya düşüyor.

nakit-ihtiyaci-olanlara-is-bankasi-akbank-halkbank-ve-teb-musluklari-acti-pazar-sabahi-50000-tl-3

HALKBANK ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Halkbank'ta müşterilerine bireysel ihtiyaçları için anında kredi sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Halkbank online başvuruya 50.000 TL'ye Varan Kredi sağlarken şubeye gitmeden kefil göstermeden kredi kullanmak mümkün oluyor. Halkbank'ın kredi faiz oranları ise yüzde 1.63’ten başlıyor. 36 aya Varan vade ve uygun geri ödeme seçenekleri ile sağlanan anında kredi imkanı sadece banka müşterilerine özel olarak değil Aynı zamanda başvuru yapan herkese tanınıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@