Nakit İhtiyacı Olanlara Müjde! Ziraat Bankası 25000 TL Altında Kredi Alacak Kişilere, Şart Sunmuyor, Onay Veriyor

Nakit İhtiyacı Olanlara Müjde! Ziraat Bankası 25000 TL Altında Kredi Alacak Kişilere, Şart Sunmuyor, Onay Veriyor. Hemen kamu bankası üzerinden bu destek kampanyasına katılabilirsiniz. İşte detaylar..

Ekonomi 03.07.2021 - 14:43 03.07.2021 - 14:43 Vural Pars

Ziraat Bankası yine son dakika bir kampanya yaparak, kredi vereceğini duyurdu. Banka özellikle kredi alamayan kişilerin yaşadıkları sıkıntıları göz önünde bulundurarak, kendi bankası üzerinden yeni bir ihtiyaç kredisi verecek. Ziraat Bankası üzerinden bu destek kampanyasına katılmak istiyorsanız, 25.000 TL'ye kadar yapılacak olan başvurularda onay alabileceksiniz. Üstelik bankanın daha önceki kredilerde istediği kredi notu şartı da yoktur. Anında kredi kampanyasına katılarak sizlerde Ziraat Bankası kredisini kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası uygun faiz oranları ile birlikte, 36 ay vadeye kadar kredi verecek, bu kredileri dileyen kişiler, 3 ay da bir ödeme yaparak kullanacaklardır. 

Acil para ihtiyacınız olduğu zaman aklımıza gelen bankaların başında olan Ziraat Bankası, son dakika yaptığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile daha önce onay alamayan kişilere, 25.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Bankadan yapılan açıklama sonrasında, pandemi döneminde sıkıntı yaşayan kişilere odaklı olarak yapılacak bu kampanyaya her TC vatandaşı katılabilecek. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası üzerinden hemen başvuru yapmak için de sistem çok basit. Eğer bu banka hesabınız varsa şubeye bile gitmeyeceksiniz. 

Ziraat Bankası 25.000 TL Destek Kredisini Duyurdu

Kredi onayı alamayan kişiler, 25.000 TL'ye kadar uygun faiz oranları ile birlikte, 3 ay ertelemeli bu kredileri alabileceklerdir. Destek kredisine başvurular başladığından dolayı, bu haber sonrasında kredi başvurunuzu banka internet sitesinden yapabilirsiniz. Ziraatbank.com.tr adresi üzerinden yapacağınız kredi başvurularında, sizlere hemen sonuç verilecek ve onaylı kredi kullandırılacaktır. 

Ayrıca evraklarınız ile birlikte, en yakın Ziraat bankası şubesine giderek, verilecek olan bu kredi için başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu banka destek kredisi ile birlikte, müşterilerine hemen sonuç verecek olan Ziraat Bankası uygun faizlerle kredi vereceğinin de altını çiziyor. 

ziraat-bankasi-kredisi

Emekli Olanlara Kredi Verilecek mi?

Emekli olan ve maaşını Ziraat Bankası'ndan alan kişiler, emekli maaşlarının üzerine 25.000 TL ve dilerlerse, üzerinde kredi başvurusu yapabileceklerdir. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri alabilirsiniz. Emekli olan kişiler, ayrıca kredi kullandıklarında, diğer bankalardaki olan borçlarını da kapatarak borç kapatma kredisi kullanacaklardır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@