Nakit ihtiyacı olanlara para müjdesi geldi! Bu bankalar hemen nakdi destek sağlıyor, koşulsuz, şartsız 50.000 TL veriliyor. Koronavirüs salgını ile birlikte hayatımızdaki her şey daha teknolojik ve Dijital olmaya başladı. Bankacılık hizmetleri de yavaş yavaş bu yönde ilerliyor. Kapanmalar ve yasaklar derken vatandaşlar bankaya gitmek yerine online bankacılık hizmetlerini kullanarak işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Bankalarda bu yönde çalışmalarına arttırdı. Müşterilerine daha iyi bir dijital deneyimi sunmak isteyen bankalar Artık kredi imkanlarını bile online olarak sağlamaya başladı. Acil Nakit paraya ihtiyacı olanlar için bankalardan bu akşam saatlerinde de güzel bir haber geldi.

Hızlı kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 banka dijital Kredi imkanı sağlıyor. Başvuru yapmak için şubelere gitmek parayı çekmek için şubelerle uğraşmak da gerekmiyor. Yapmanız gereken tek bir şey var O da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlamak ve ardından da Hesabımız O paranın geçmesini beklemek. İşte bu kadar kolay bir şekilde artık bankalardan kredi kullanabilirsiniz. 3 banka bu akşam saatlerinde yayınladıkları açıklamalarla birlikte kullanıcılara kolay kredi sağlayacaklarını duyurdu. 50 bin liraya kadar olan üst limitli kredileriniz için online başvurular şimdiden açıldı. İşte kolay kredi veren bankalar ve detaylar…

nakit-ihtiyaci-olanlara-para-mujdesi-geldi-bu-bankalar-hemen-nakdi-destek-sagliyor-kosulsuz-sart-1

YAPI KREDİ’DEN HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Acil nakit ihtiyacı olanlar için Yapı Kredi Bankası hızlı Kredi dönemini başlattı. Yapı Kredi'nin yeni kampanyasına 50.000 lira üst limitli kredi için evinizden bile çıkmadan başvuru yapabilirsiniz. 3 ay boyunca ödeme ertelemeli olan Kredi kampanyasında faiz oranı %2.19'dan başlıyor. Düşük faizli olarak sağlanan kredi 36 ay vade seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Bildiğiniz üzere 50.000 TL'ye kadar olan krediler de 36 ay vade kullanılabilirken 50.000 TL ve üstü kredilerde vade sayısı 24 aya düşüyor. Yapı Kredi dan acil nakit ihtiyaçlarınızı için 50 bin TL'ye kadar hızlı nakit para alabileceğiniz gibi isterseniz daha fazla tutarlar içinde başvuru yapabilirsiniz.

nakit-ihtiyaci-olanlara-para-mujdesi-geldi-bu-bankalar-hemen-nakdi-destek-sagliyor-kosulsuz-sart-3

TEB HIZLI DİJİTAL KREDİ

TEB ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Başvuru yapanlara hızlı dijital kredi imkanı sağlayan banka 50.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar TEB Bankası'ndan hemen Kredi kullanabiliyor ve düşük faizli kredi ayrıcalığına da sahip oluyor. Ayrıca Türkiye Ekonomi Bankasından 10.000 TL kredi kullananlar 3 ay ödeme erteleme imkanından da yararlanabiliyor.

nakit-ihtiyaci-olanlara-para-mujdesi-geldi-bu-bankalar-hemen-nakdi-destek-sagliyor-kosulsuz-sart-2

ING BANK DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI

Uzun zamandan beri dijital bankacılık alanında yeni adımlar atmaya devam eden ING Bank mobil uygulaması üzerinden başvuru yapan vatandaşlara düşük faizli kredi sağlıyor. Özellikle kredi notu kriterlere uygun olan vatandaşlar başvuru yapmaları durumunda hemen ING Bank'tan kredi kullanma şansına sahip oluyor. ING Bank'ın farklı Kredi paketleri bulunuyor. 20.000 TL'ye kadar olan kredi başvuruları için yüzde 1.35, 20.000 TL üzerinde kredi başvuruları için ise yüzde 1.59 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca alacağınız Kredi miktarına göre vade seçenekleri de farklılık gösteriyor. ING Bank'ın resmi internet sitesini ziyaret ederek hem kredi kampanyaları hem de faiz oranları ile ilgili detaylı bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz.