Emekli olan kişilere 750 TL'ye kadar ödeme başladı. Uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirli şartlar dahilinde 750 liraya kadar ödeme alabilecek. Ziraat Bankası VakıfBank veya Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız 750 TL'ye kadar varan Emekli promosyonu alabilirsiniz.

Bankalar ile SGK kurumu'nun yapmış olduğu ortak Açıklama ile birlikte emekli olan vatandaşlar 750 TL'ye kadar bankalardan maaş alma şartı vardır. 2.500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlar Bu banka üzerinden 750 TL emekli promosyonu Kendi hesabına atabilecek. Emekli promosyonu almak isteyen kişiler bankadan 3 yıl maaş taşımama sözü verilmesi gerekiyor.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden alacağınız 750 TL ödemeler için banka üzerinden işlem yapacak olan kişiler banka şubelerinden ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 750 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler belirtilen bu şartlara uygun ise ayrıca bankanın yapmış olduğu kredi kampanyalarını da katılabilir. 

emekli-9

SGK üzerinden verilen emekli promosyonları kişilerin maaşlarını göre ödenmektedir. 1500 TL ve 2500 TL arasında emekli maaşı alan kişiler 625 TL ödeme alırken kamu bankalarından 2500 TL üzerinde maaş alan kişiler 750 TL emekli promosyonu alabilecektir. Bankaların mobil uygulamaları na girerek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 750 TL ödemenizi maaşınıza çekmeden alabilirsiniz. Detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız bankaların müşteri hizmetleri numarasını arayarak emekli promosyonu hakkında bilgiler alabilirsiniz.