TC kimlik no 2,4,6,8 ve 0 olanların hesabına 13.000 TL yattı! Nakit para ihtiyaçları için yapılan kampanya büyük ses getirdi. Vatandaşların içinde bulunduğu şu ortamda can simidi gibi geldi. İşte haberimizin detayları

Nakit para ihtiyacınız varsa sorun yok! TC kimlik no 2,4,6,8 ve 0 olanların hesabına 13.000 TL yattı! Hemen kontrol edin... TC kimlik numarasınız ile binlerce lira hesaplara yatmış durumda. Bu anlamda 13.000 TL az bir rakam değil. TC kimlik numaranız ile yapmanız gereken oldukça kolay. Başburu yaparak paranızı hemen almanız sağlanıyor.  Bankalar tarafından yapılan açıklama ile 13.000 TL ödeme belli oldu. TC kimlik no üstünden başvurularınızı gerçekleştirerek kredi kullanabilecek ve acil ihtiyaçlarınız olması durumunda süratli bir şekilde başvurunuzu yaparak aynı gün içerisinde hesabınıza para ödemesi alabileceksiniz. Kamu bankaları ile aynı anda bankaların başlatmış bulunduğu bu kampanyaya katılmak olabildiğince basit. 

PTT Duyurdu! PTT İhtiyaç Kredisi Olarak 40.000 TL Ödemeye Başladı PTT Duyurdu! PTT İhtiyaç Kredisi Olarak 40.000 TL Ödemeye Başladı

Bankalar tarafından başlatılan ve adeta vatandaşları jest eden kampanya sonrasında başvuru patlaması yaşandı. İNG Bank, TEB Bank ve Garanti Bankası kredi kampanyasına katılma ise oldukça kolay.  Cep telefonunuz üstünden SMS atarak Kredi başvurusundan faydalanabilirsiniz. İNG Bank, TEB Bank ve Garanti Bankası üstünden başvurularını yapacak olan vatandaşlara kredi puanına göre işlemler sağlanarak, uygun faiz oranlarından yararlandırılmaktadır. Banka kredi puanı 1300 ve üstünde olan kişilerin başvurularını gerçekleştirerek bu bankalar üstünden kredi alabiliyorlar. 

TEB BANK ile t.c kimlik numarasına göre 13.000 TL nasıl alınır?

TEB BANK özel bankaların en önemlileri arasındadır. TEB BANK yapmış bulunduğu kampanyalar ile eş güdümlü adından söz ettirmeye devam ediyor. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar TEB BANK ile başvurularını gerçekleştirerek 13.000 TL'ye kadar 3 sene vadeli kredi alıyorsunuz. Kullandığınız cep telefonu ile tc kimlik numaranızı 44 66'ya atmanız yeterli oluyor. Cep telefonunu haricinde banka kredi müracaatında bulunacak olan vatandaşlar İNG BANK mobil program ve internet bankacılığını kullanarak da işlemlerini kolayca hellediyor. 

Kredi başvurusu yaptıktan sonraki gelen süreç ise onaylanma aşamasıdır. Onay verildikten sonra en yakın TEB BANK şubesine ulaşarak paranızı alabilirsiniz. 

İNG BANK ile t.c kimlik numarasına göre 13.000 TL nasıl alınır?

İNG BANK üstünden başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa SMS sistemini kullanabilir ya da bu bankada hesabı varsa İNG BANK internet yani cep telefonu uygulamasını kullanabilirler. İNG BANK üstünden yapacak gerçekleştirecek olan vatandaşlar süratli bir şekilde sonuç alacak bu banka sms ile başvuru yapacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1300 ve üstünde olması halinde işlem yapacak.

SMS ile kredi bulunmanız halinde sizi süratli bir şekilde gereksinim kredisi olanağı sağlayacak olan İNG BANK cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek 22 05 numarasına SMS atmanız durumunda paranızı anında alacaksınız. 

Garanti Bankası ile t.c kimlik numarasına göre 13.000 TL nasıl alınır?

Özel bankalar arasında en önemliler arasında gösterilen Garanti Bankası ile kredi almanız oldukça kolaydır. Garanti Bankası üstünden SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için en önemli kriter banka kredi puanının 1300 olmasıdır. 

Aylık maaşnız varsa, SGK'da 6 ay sigortanız varsa yani bir işte çalışıyorsanız bu krediyi almanız daha da kolaylaşıyor. 
Garanti Bankası üstünden SMS ile kredi alacak olan vatandaşların yapması gereken oldukça kolaydır.