Nakit paraya sıkışanlara müjde! Günde 12 TL taksitle düşük faizli kredi fırsatı başladı! Hemen başvurun, krediniz hazır. Nakit paraya ihtiyacı olan ve kredi kullanmak isteyenlerin imdadına bankalar yetişiyor. TEB ve ING Bank bugün yaptıkları açıklamalarla maddi sıkışıklık yaşayan vatandaşlara hem uygun faiz oranları hem de çok uygun geri ödeme koşulları ile kredi vereceklerini duyurdu. İdeal faizli sunulan krediler sayesinde para sıkıntısı çeken vatandaşlar adeta bir can suyu bulacak. İşte bankaların kredi faiz oranları ve başvuru şartları…

ING Bank ve TEB, acil nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara günde 12 TL taksitle 10.000 TL kredi veriyor. Başvuru yapan herkes bu kampanya sayesinde acil nakit ihtiyaçlarına cevap buluyor. Kredi notuna göre değişen düşük faiz oranlarıyla sunulan krediler aynı zamanda uygun geri ödeme koşullarıyla sunuluyor. Peki ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler? ING Bank ve TEB kredi koşulları ve detaylar haberimizde…

nakit-paraya-sikisanlara-mujde-gunde-12-tl-taksitle-dusuk-faizli-kredi-firsati-basladi-hemen-bas-1

TEB 10.000 TL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

TEB bankası uygun faiz oranları ve geri ödeme koşulları ile acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara 10.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. TEB kredi faiz oranı ise %1.59 olarak belirlendi. Kredi 36 ay vadeli olarak sağlanıyor. TEB bankası başvuru şartı olarak ise sadece gelir belgenizin bulunması ve kredi notunuzun kriterlere uygun olması şartını arıyor. Bu koşulları sağlayanlar hemen başvuru yaparak düşük faizli kredi kullanabiliyor.

TEB kredi başvurusu Türkiye genelinde bulunan bütün banka şubelerinden yapılabiliyor. Bunun yanında kredi kullanmak isteyenler online bankacılık, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini yapabiliyor. Başvurular sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise TEB Bankasının kredi şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olması.

nakit-paraya-sikisanlara-mujde-gunde-12-tl-taksitle-dusuk-faizli-kredi-firsati-basladi-hemen-bas-2

ING BANK 10.000 TL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Tüketicilere uygun faiz oranları ile kredi veren diğer bir banka ise ING Bank oldu. Bireyse ihtiyaç kredisi veren ING Bank, şu anda en uygun faiz oranları ile kredi sağlayan banka olarak karşımıza çıkıyor. ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vade seçenekleri ile sağlanırken %1.35 faiz oranları ile veriliyor. Ayrıca ING Bank’ın kredisinde 50.00 TL masraf bulunuyor.

ING Bank kredi başvurusu yapmak isteyenler Türkiye genelinde bulunan bütün şubeler aracılığıyla başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Ayrıca başvuru işlemlerini telefon bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden de yapabilirsiniz. ING Bank kredi imkanı için banka tarafından belirlenen şartlara uygun olmanız gerekiyor. Banka, müşterilerinin kredi puanının 1200 ve üstü olması halinde düşük faizli kredi veriyor.