Nakit sıkıntısı çekenlere Ziraat Bankası ve Halkbank yetişiyor! 50.000 TL düşük faizli kredi bombası geldi

Ziraat Bankası ve Halkbank acil nakit para ihtiyacı olan ve zor durumda olan vatandaşların imdadına yetişiyor. Zor durumda kalanlara 50.000 TL düşük faizli kredi imkanı sağlanıyor.

Ekonomi 04.10.2021 - 19:55 04.10.2021 - 19:55 Volkan Arık

Koronavirüs salgını maalesef ki bir çok kişiyi ekonomik anlamda olumsuz etkiledi ve vatandaşlar nakit para sıkıntısıyla boğuşmak zorunda kaldı. Milyonlarca kişi de bu süreçte bankalardan verilen düşük faizli kredi imkanlarını takip etmeye başladı. Özellikle artık kredi imkanlarının da dijital ortamda sağlanıyor olması bir nebze de olsa vatandaşları rahatlattı. Pandemi sürecinde maddi zorluk çekenler için dijital kredi kampanyaları ile destek olmaya devam ederken yeni bir destek Ziraat Bankası ve Halkbank’tan geldi. 2 kamu bankası isteyen vatandaşlara kolay geri ödeme koşullarıyla 50.000 TL acil nakit veriyor. Düşük faizli sunulan kredi imkanı bugün başladı. Başvurular açık, isteyen herkes talep edebilir.

Nakit sıkıntısı çekenlere Ziraat Bankası ve Halkbank yetişiyor! 50.000 TL düşük faizli kredi bombası geldi. Ziraat Bankası ve Halkbank vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları ile cebinizi rahatlatmaya devam diyor. 2 kamu bankası 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza özel cazip ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile kredi sağlıyor. Beni hangi bankalar uygun kredi veriyor. Ziraat Bankası ve Halkbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları ne? İşte en uygun kredi veren bankalar…

nakit-sikintisi-cekenlere-ziraat-bankasi-ve-halkbank-yetisiyor-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-bomba-1

HALKBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Acil nakit ihtiyacı olan ve düşük faizli kredi arayanlar için Halkbank yepyeni bir kredi kampanyası duyurdu. Bankadan başvuru yapanlara 50.000 TL üst limitli kredi sağlanacak. Halkbank’ın kredi faiz oranları yüzde 1.63’ten başlıyor ve 36 ay vadeli olarak sunuluyor. Başvuru işlemleri ise Halkbank şubelerinin yanı sıra online bankacılık kanalları üzerinden de yapılıyor. Kolay başvuru seçenekleri bulunan kredide aylık taksit tutarı ise 36 ay için 1.947,81 TL olarak belirlendi. Yani bankadan 50.000 TL üst limitli kredi almanız durumunda toplam geri ödeme 70.121,16 TL oluyor. Halkbank kredi başvurusu yapmak için kredi notunuzun yüksek olması en önemli kriter. Çünkü banka yüzde 1.63 faiz oranını kredi notu yüksek olanlar için uyguluyor.

nakit-sikintisi-cekenlere-ziraat-bankasi-ve-halkbank-yetisiyor-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-bomba-3

ZİRAAT BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Ziraat Bankası da pandemi koşullarında düşük faizli kredi seçenekleriyle pandemi koşullarında vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından verilen 50.000 TL üst limitli kredilerde 3 aydan 36 aya varan vade seçenekleri sağlanıyor. Geri ödeme koşulları da son derece uygun olan Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisinde faiz oranları yüzde 1.59’dan başlıyor. Üstelik de bankanın dijital başvuru kanalları başvuru için açık. 50.000 TL düşük faizli kredi başvurusunu isterseniz banka şubelerinden isterseniz de mobil ya da internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru için bankanın talep ettiği belgeler ise Nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru formu, çalışma durumu gösteren belge ya da bordro. Ziraat Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenler için bankanın ek belge isteme hakkı da bulunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@