Vakıfbank'ın ihtiyaç duyan müşterileri için SMS ile kredi verdiği biliniyor. Üstelik TCMB faiz artışına rağmen bankanın avantajlı düşük faizli kredileri devam ediyor. 36 ayda uygun ödeme planıyla 80 bin TL ödeme için şartlar da açıklandı.

Vakıfbank kredi ihtiyacı olanlar için düğmeye bastı. 36 ay vade ile 80 bin TL kredi nasıl çekilir? Banka yüzde kaç faizle kredi veriyor? Mobilden nakit ödeme almak artık çok daha kolay... Merkez Bankası'nın faiz oranlarındaki artış, tüketici kredi faizlerinin %5 seviyesini aşmasına neden oldu, bu da birçok kişinin kredi erişimini zorlaştırdı. Ancak Vakıfbank, bu zorlu dönemde hızlı ve düşük faizli kredi seçenekleriyle vatandaşların yanında oldu. Nakit sıkıntısı çekenler için hazırladığı yeni kredi paketleriyle piyasaya çıkan Vakıfbank, başvuru süreçleri hakkında bilgilendirme yaptı.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

80 Bin TL 36 Ay Vade Kredi!

Vakıfbank, 80 bin TL kredi için gerekli kampanyayı duyurdu. Daha fazla kredi çekebilmek için kredi notunuzun iyi olması gerekiyor. Dijital başvurular öncelikli hale geldi. Mobilden Vakıfbank uygulamasını indirmeniz gerekecek. Bu hizmetle ilgili olarak banka, SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler için yönlendirmelerde bulundu. Basit bir SMS formatıyla başvurunun yapılabileceğini belirten banka, geri ödeme kolaylıklarıyla da dikkat çekti. Vakıfbank, müşterilere birçok farklı geri ödeme planı sunuyor; bu planlar arasında artan veya azalan taksitler, üçer aylık periyotlarla ödemeler ve balon ödeme seçenekleri bulunuyor. Vakıfbank'ın sunduğu ihtiyaç kredisi için belirlenen vade süresi 36 aya kadar çıkabiliyor. Ayrıca banka, kredi için belirlenen başlangıç faiz oranını %3,69 olarak duyurdu, bu da piyasa ortalamasının altında bir oran anlamına geliyor.