Nasa'nın yaptığı son açıklamalar sonrasu "uzaylı istilası" dört önemli isimin uyarıları ile dünyada yine tartışılmaya başlandı.

Yıllar boyu bilim insanlarından medyumlara kadar birbirinden ünlü isimlerin yapmış olduğu uzaylı istilası hakkındaki tüyler ürperten açıklamaları son günlerde hiç olmadığı kadar ciddiye alınmaya başlandı.

Simit Sonrası Çayı da Unutun! Çay da Zamma Doymuyor! Bir Ay İçinde Üçüncü Zam Geldi! Simit Sonrası Çayı da Unutun! Çay da Zamma Doymuyor! Bir Ay İçinde Üçüncü Zam Geldi!

Son günlerde NASA’nın da odağına alıp artarda yaptığı açıklamalar ile de dikkat çeken uzaylılar, özellikle de Stephen Hawking'in son sözleri ile tekrar tartışılmaya başlandı.

Stephen Hawking, 2018’de ölmeden önce uzaylılar hakkında oldukça ilginç şeyler söylemiş, ayrıca Discovery Channel’a 2010 yılında yayınlanan bir belgeselde uzaylılarla temas kurmanın insanlar için olumlu bir sonucu olmayabileceğini söylerken “Bu tür gelişmiş uzaylılar, ulaşabilecekleri tüm gezegenleri fethetmek ve kolonileştirmek isteyen göçebeler olabilir. Sınırların ne olacağını kim bilebilir?” sözleri ile akıllara kazınmıştı.

Uzaylı istilası hakkında tüyler ürperten tahminler… Dört önemli isim uyardı

Hawking 2016’da Discovery Channel belgeselinde tüyler ürperten şu sözleri de söylemişti; “Uzaylılar bizi ziyaret ederse, sonuç, Kolomb’un Amerika’ya indiği zamanki gibi olur ki bu da yerli Amerikalılar için pek iyi olmadı.”

Sözcü gazetesinin Türkiye'de de gündeme getirdiği konu olan "uzaylı istilası" hakkında şimdiye kadar yaptıkları isabetli tahminlerle dikkat çeken, ve Dünya'da konuşulan diğer üç isimin uzaylıların istilası konusunda uyarıları şunlardı;

BABA VANGA

Bulgar kahin Baba Vanga: Putin dünyanın efendisi olacak | ŞARKUL AVSAT
1911 ile 1996 yılları arasında Bulgaristan’da yaşamış ve hayatını gelecek hakkında endişe verici ve isabetli tahminler yaparak geçiren gözleri görmeyen Baba Vanga ölümünden önce, 2022’nin sonunda uzaylıların gezegenimizde yaşam aramak için bir asteroit göndererek Dünya’yı istila edeceği kehanetinde bulunmuştu.

Hawking gibi uzaylıların barış içinde gelmeyeceklerinin altını çizen Baba Vanga, “Uzaylı gemiler Dünya’ya saldıracak ve şehirleri bombalayıp insanları esir alacaklar” demişti.

URI GELLER


İsrailli-İngiliz illüzyonist, sihirbaz ve medyum Uri Geller da uzaylıların gezegenimizi istila etmek üzere olduğu konusundaki öngörüsünü ısrarlı şekilde tekrarlarken geçtiğimiz günlerde Instagram’da şu duyuruyu yapmıştı

“Evrendeki radyo dalgalarını haritalayan bir ekip, saatte üç kez dev bir enerji patlaması yayan olağandışı bir şey keşfetti ve bu, gök bilimcilerin daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemiyor. Bunun bizimkinden çok daha üstün bir uzaylı zekâsıyla bağlantılı olduğuna şüphe yok. Mesajları deşifre etmeye başlayın!”

Geller daha önce de uzaylıların yakında insanlarla temas kuracağını ileri sürerek “Muhtemelen Beyaz Saray’ın bahçesine veya başka bir yere inecekler. Uzaylılarla karşılaşmalar hakkındaki tüm bilim kurgu filmlerimiz gerçek olacak.” demişti.

NICK POPE

Former UFO investigator Nick Pope discusses new declassified MoD files - YouTube

Bir zamanlar Birleşik Krallık Savunma Bakanlığı’na UFO araştırmacısı olarak hizmet etmiş bir İngiliz gazeteci olan Pope, bu yılın başlarında Blaze TV’nin Indistinguishable From Magic programında “Uzaylıları bulursak ya da onlar bizi bulursa, dünya sonsuza dek değişecek” uyarısında bulunmuştu.

Ünlü UFO uzmanı Pope, “Eğer dünya dışı yaşam bulursak ve bu bir sinyal almaktan veya uzaylı mikropları bulmaktan daha fazlasıysa, ET’deki sevimli uzaylı gibi dostça mı olacaklar, yoksa buraya bizi yok etmeye mi gelecekler?” sözleri ile gündem yaratmıştı.