ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, 2046 yılının 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Pisa kulesi büyüklüğünde bir asteroitin dünyaya çarpacağını duyurdu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, dünyadaki tüm insanlara 2046 yılında Sevgililer Günü’nde plan yapmamalarını önerdi. NASA, yaptığı ilginç ve ürkütücü haberle beraber 2046 yılındaki Sevgililer Günü’nün beklenildiği gibi geçmeyeceğini de ekledi.

560’ta bir çarpma olasılığı olsa bile dünyanın neresine düşeceği de ön görülemiyor

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, ‘2023 DW’ isimli bir asteroidin 14 Şubat 2046 tarihinde ‘560’ta Bir Çarpma İhtimali’nin olduğunu bununla beraber de bu asteroidin nereye çarpacağının ya da düşeceğinin bilinmediğini duyurdu.

Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor! Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor!

NASA’nın açıklamalarına göre, öngörülen etki bölgelerinin Hint Okyanusu’ndan Pasifik Okyanusu’na ve batıdan da Amerika Birleşik Devletleri’nin doğu kıyısına kadar uzandığı ifade edilirken, çarpması olası yerlerin arasında da Los Angeles, Hawaii ve Washington DC’nin de olduğu iddia edildi.