2021 yılının ilk gününden itibaren yayın hayatını sürdürmekte olan Exxen, kısa süre içerisinde büyük bir ilgi topladı. Yayınlanan çeşitli programlar ve diziler ile birlikte birçok kişide çeşitli soruların oluşmasına sebep olan Exxen, programlardaki kişil

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!
2021 yılının ilk gününden itibaren yayın hayatını sürdürmekte olan Exxen, kısa süre içerisinde büyük bir ilgi topladı. Yayınlanan çeşitli programlar ve diziler ile birlikte birçok kişide çeşitli soruların oluşmasına sebep olan Exxen, programlardaki kişilerin araştırılmasına da olanak sağladı. Acun Ilıcalı son dönemlerde isminden sıklıkla söz ettirmekte olan kişileri bir araya getirerek hem izlenme sağlamak hem de potansiyel gördüğü kişilerin tanınması açısından bir fırsat sunmaktadır. Nasıl Zayıflarım programı da tıpkı diğer programlarda olduğu gibi büyük merak uyandıran yapımlar arasına adını yazdırdı.

Exxen Nasıl Zayıflarım Program Formatı Nedir?


Toplumun her kesimine hitap etmenin hedeflendiği Exxen platformu içerisinde bir sağlık programı da olmazsa olmazdı. Son dönemlerin en büyük sorunlarından birisi olan aşırı kilo da Exxen platformu içerisinde değerlendirilen bir başka konu olarak göze çarptı. Nasıl Zayıflarım programı ile birlikte birçok kişiye kolay ve sağlıklı kilo vermenin püf noktaları anlatılıyor. Programın sunucuları ise Avatar Atakan olarak bilinen Çağan Atakan Arslan ve Şef Türev Uludağ olarak göze çarpıyor. Avatar Atakan spor konusunda oldukça deneyimli bir kişi olmakla birlikte ülkemiz adına birçok altın madalya kazanmış olan milli bir sporcudur. Programda kilo vermekle ve sağlıklı yaşamla bilgileri genel olarak Avatar Atakan verecek.

Programda zayıflamanın nasıl olması gerektiği ve sağlıklı bir yaşamın koşulları uygulamalı bir şekilde Türev Uludağ üzerinden gösterilecek. Aşçılık mesleğinde önemli bir isim olarak dikkatleri üzerine çeken Türev Uludağ bu kez programda zayıflamaya çalışacak. Avatar Atakan’ın yardımları ile fazla kilolarından kurtulmayı hedefleyen Şef Türev Uludağ için oldukça zorlu bir maraton başlamaktadır. Mesleğinden dolayı da kilo problemi ile boğuşmak durumunda kalan Türev Uludağ bu zamana kadar almış olduğu sağlıksız kilolardan program içerisinde kurtulmaya çalışacak. Nasıl Zayıflarım formatı genel olarak bu şekilde işlese de Türev Uludağ aynı zamanda programın sunuculuğunu da üstlenmektedir.

Türev Uludağ Kimdir?


Türev Uludağ 1987 yılında Adana Pozantı’da dünyaya gelmiştir. Ünlü şefi tanımamıza asıl vesile olan tanım ise Dünyayı Yiyen Adam olmasıdır. Lakap ile birlikte birçok kişi tarafından tanınan Uludağ genel olarak Youtube üzerinden çekmiş olduğu videolar ile bilinmektedir.

Aşçılık mesleğini icra eden Türev Uludağ, iki kız kardeşe sahiptir. Kardeşlerinin ismi de kendi ismi gibi uyumludur (İşlev – Söylev). Lisan eğitimini Uludağ Üniversitesi Turizm Bölümü’nde almıştır. Kamera önü oyunculuk dersi de alması ile birlikte bu alanda da kendisini geliştirme fırsatı bulmuştur.

2010 yılı içerisinde İstanbul’un Beşiktaş semti içerisinde açtığı ‘’Reçel Türevleri’’ isimli kahvaltı mekânı ile adından sıklıkla söz ettirecek olduğunun sinyallerini vermiştir. Mekânın reçellerini yapan kişinin ise annesi olduğunu kendi ağzıyla söylemiştir. Televizyon dünyasındaki en önemli çıkışını ise Tv8 ekranlarında yayınlanmış olan ‘Sağlam Geziyoruz’ programı ile yaşamıştır. Bir yandan gezerken bir yandan da çeşitli lezzetleri tatma imkânı bulan Türev Uludağ, 2021 yılının ilk gününde yayın hayatına başlayan Exxen platformu içerisinde Nasıl Zayıflarım programına dâhil edilmiştir.