Milli sporcu ve AKUT'un da kurucularından olan Nasuh Mahruki sosyal medyanın gündemine oturan bir paylaşım yaptı.

"Güvende değiliz" diyerek isyan eden milli sporcu dikkat çeken bir haberi paylaşarak psikopatların, namussuzların, hırsızların altın çağını yaşadıklarını dile getirmesi ile dikkat çekti.

Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu! Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu!

Gazete Duvar'da yer alan darp ile adam kaçırmaya çalışanların adliyede tahliye edilmesi haberine tepki gösteren Nasuh Mahruki şunları söyleyerek haberi paylaştı;

"AKPnin rezil adalet anlayışı ve hukuk işleyişiyle ne biz ne çocuklarımız ne sevdiklerimiz hiçbirimiz güvende değiliz ama ne kadar psikopat namussuz hırsız arsız hain tecavüzcü saldırgan katil dolandırıcı yağmacı iftiracı kumpasçı varsa altın çağını yaşıyor"

Mahruki ile birçok kişinin de tepki gösterdiği artık alışkın olduğumuz haberde ise yolda yürüyen Erhan M'nin yanına yanaşan iki kişinin, Erhan M.'yi önce darp ettiği ve ardından da zorla araca bindirerek kaçırdığı bilgisi yer alıyordu.

Ancak polis tarafından yakalanan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmesi sonrasında Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği TARAFINDAN adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.