Natalie Portman, Chris Hemsworth'un kaslarına hayran olmuş!

Marvel'ın 2022 yılında gösterime sokacağı "Thor: Love and Thunder" filminde Chris Hemsworth ile başrolde yer alan Natalie Portman, rol arkadaşının kaslarıyla ilgili konuştu. Chris Hemsworth'ün sosyal medya hesabında paylaştığı ve milyonlarca beğeni alan

Genel 04.12.2020 - 16:40 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Marvel'ın 2022 yılında gösterime sokacağı "Thor: Love and Thunder" filminde Chris Hemsworth ile başrolde yer alan Natalie Portman, rol arkadaşının kaslarıyla ilgili konuştu. Chris Hemsworth'ün sosyal medya hesabında paylaştığı ve milyonlarca beğeni alan fotoğrafına yorum yapan Portman, rol arkadaşının kaslarına hayran oldu.


"Sanki başka bir dünyadan"


Jimmy Kimmel’ın talk show programına katılan güzel oyucu Natalie Portman, Hemsworth'un fotoğrafını görünce şoke olduğunu söyledi. Hemsworth'un vücudunun sanki başka bir dünyadan gelmiş gibi olduğunu belirten Portman, hayranlığını anlattı. Kasların nasıl böyle büyüdüğüne ve çalıştığına dair cahil hissettiğini kaydetti.


"Kasların nasıl çalıştığını anlamıyorum"


Portman, rol arkadaşı Hemsworth'e sorduğu sorunun bilgisizliğini gösterdiğini söyledi. Ünlü oyuncu, Hemsworth'e bu kadar beyaz olmasının nedeninin kaslarının fazlalığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını sormuş. kaslarını kullandığında kanın boşalıp boşalmadığını bile bilmediğini belirten Portman, izleyenleri güldürdü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@