Menajerimi Ara dizisi ile yükselişini sürdüren Deniz Can Aktaş'ın yeni partneri Naz Çağla Irmak oldu!

Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi! Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi!

Star Tv'nin geçtiğimiz sezon en çok konuşulan dizisi olan Menajerimi Ara dizisinin genç yıldızı Deniz Can Aktaş yeni sezonda seçimini yaptı.

Ahsen Eroğlu ile partner olarak uyumu genç kızlar tarafından büyük beğeni alan ve hayran kitlelerini büyüten Deniz Can Aktaş yeni sezonda Romeo rolü ile sevenlerinin karşısına geçecek.

Deniz Can Aktaş yeni sezonda Romeo ve Juliet oyununda başrolü kaptı. Yeni sezonda dizi ve sinema yerine tiyatro tercihinde bulunan Deniz Can Aktaş Das Das'ta Romeo rolü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. 

5f44ddd055428115d44243c1

Deniz Can Aktaş'ın parneri kim olacak merak konusuydu. Juliet rolü için Aktaş'ın hayranları yeniden Ahsen Eroğlu'nu görmek isterken Juliet rolünü Naz Çağla Irmak kaptı. 

Neslican Tay'ın hayat hikayesinin filminde başrolü kapan ve saçlarını kazıtması ile gündeme gelen Naz Çağla Irmak şu sıralar Sarp Levendoğlu ile yaşadığı aşk ile de gündemde. 

Naz Çağla Irmak'ın yıldızı parlamaya devam ediyor. Naz Çağla Irmak şimdi de Rome ve Juliet tiyatro oyununda Juliet rolünü alarak Deniz Can Aktaş'ın partneri oldu.