Milyonlarca öğrenci için ödemeler yapılmaya başladı. Bu anlamda SYDV üzerinden ve e-devlet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

E-devlet üzerinden hemen alın! Ne lise, ne ortaokul ne de ilkokul! Her öğrenciye aylık ödeme müjdesi verildi! Dar gelirli aileler çocuklarının okul masraflarını karşılayamadıkları noktada onların eğitim hayatını sonlandırabilmekte ya da açık okumaları için ısrar edip sosyal gelişimlerine ket vurabilmektedir. Gençler böyle zor durumlarda kalıp mağdur olmasınlar ve eğitimlerini doğru bir şekilde tamamlayıp ülkelerine yararlı insanlar olabilsinler diye aylık para verilmektedir. 

İşte Başvuru Şartları 

Eğitim desteği ödemesi almak isteyen kimseler isterlerse doğrudan il meclislerine gidip doğrudan başvuruda bulunabilirler. Ayrıca SYDV üzerinden de başvuru yapmak mümkün. Henüz detaylar belli olmadığından kişilere e-devlet üzerinden başvuru hakkı verilip verilmeyeceği bilinmiyor.

Fakat birçok yardım çalışmasında ki gibi bu destek projesinde de e-devlet üzerinden başvuru şansı gelebilir. Kişilerin Türk vatandaşı olmaları aranan şartlardan bir tanesidir. Ayrıca gelir belgesi ibrazı zaman zaman kurumlar tarafından istenen belgeler arasındadır. Bu nedenle hazırlıklı gitmenizi tavsiye ederiz.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Hane içinde çocuklara dair bilgilerin alınabilmesi için form doldurulması gerekmektedir. Çünkü ödemeler bu bilgilere göre artmakta ya da azalmaktadır. 
 

ilan365.net özel haber