Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filmi nedir? Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filminin adı ne? Nebahat Çehre'de yeni filmde var mı?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filmi nedir? Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filminin adı ne? gibi sorular Geçtiğimiz günlerde ünlü Netflix platformunun yaptığı Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat aynı filmde seneler sonra rol alacak açıklaması ile birlikte halen daha çok araştırılmakta. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yeni filmi netflix platformunda yayınlanacakken ikilinin filminin ne zaman başlayacağı ve adı ve adı merak ediliyor.

                                  

Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi çifti kesinlikle ki Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat olarak açıklanırken Bihter ve Behlül aşkının Yeniden başlayacağı Geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Bihter ve Behlül'ün aradan geçen 11 yıl akabinde Tekrardan bir araya gelmesi şu sıralar gündemi çok sarsada ünlü çiftin yeni filminin adı henüz netleşmiş değil.

Yoksa o isim Nebahat Çehre'mi?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

Ancak Nebahat Çehre'nin yani aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter'in annesi karakteriyle bizlerle birlikte olan ünlü oyuncunun da Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filminde rol alacağı iddia ediliyor. Ancak sonrasında bir iddada da Senan KAra'nın filmde olacağı da konuşuluyor. Yeniden kamera önüne birlikte geçen çift Herkesi çok heyecanlandırırken, film ile alakalı okumaların da başladığı netleşmiş bulunuyor.

Şu sıralar Aşk-ı Memnu hayranlarının tabiri caiz ise çayları ve çekirdekleri hazırlayıp bu haberi gündemden takip ettiği çok aşikar ortada iken Türk televizyonlarında en büyük Tartışmalara sebep olan ve yayınlandığı 11 sene içerisinde tekrar tekrar oynatılan Özellikle de internet platformlarına sunulan dizilerden biri aşk-ı Memnu Nihal karakterini de yeni filmde görmek isteyen birçok izleyici mevcut .

Biz Sizlere bu haberimizde sadece sosyal medyada ortaya atılan iddiaları sunuyoruz. Eylül ayında Star TV ekranlarında başlaması planlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi Kral Kaybederse dizisinde de Beren Saat'in oynayacağı iddiaları Ortada dolaşsa da yapımcılardan Geçtiğimiz günlerde öyle bir kararın alınmadığı belirtilmişti. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kaybederse isimli romanından esinlenen Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi Star TV ekranlarında başlayacak

Aşk-ı Memnu'da da kriz çıkmıştı

Aşkı Memnu dizisinin çekimleri zamanında Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat arasındaki soğukluğu bilmeyen yoktur. Öyle ki dizi çekimlerinde Kıvanç Tatlıtuğ Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem ile vakit geçirirken set aralarında Beren Saat'in de Nur Fettahoğlu ile birlikte olduğu zaman zaman kameralara yansımaktaydı .Aşk ihanet ve hırsla dolu aşk-ı Memnu dizisi benzeri bir film olacağı aşikar ortada iken Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un ateşli aşıkları canlandıracağı da yeni filmlerinde kesinleşti .

Peki aradan geçen 11 sene içerisinde ikilinin aynı projede yer alması için hiç mi teklif yapılmamıştı. Araştırmalarımız sonucu kendilerine birlikte oynamaları için defalarca reklam filmi teklifleri, dizi teklifleri ve sinema teklifleri giderken astronomik ücretler istedikleri için o günden bugüne hiçbir projede yer almadılar. Hatta bir keresinde tam kabul etme noktasına gelinmesi akabinde işverenin Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha az ücret aldığı da ortaya çıkınca o iş bozulmuştu. İki ünlü ismin de çok Fanatik hayranları var.

Netflix platformunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filminin adı detaylarına geçecek olursak konu ile alakalı henüz net bir bilgi elimize ulaşmış bulunmamakta. Yeni sezonda bizlerle birlikte olması beklenen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filminin netflix'te yayınlanacağı ve Ekim 2022 itibarıyla çekimlerinin başlayacağı, çekim yeri olarak ise İstanbul ve İzmir'in kullanılacağı belirtilirken ünlüler kıyafetlerini New York'tan alacağı da netleşen bilgiler arasında. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeni filminde Nebahat Çehre'nin rol alacağı iddiaları sadece istek çerçevesinde olup, netliği ile alakalı kesin bir bilgi yoktur.