42 yaşındaki ünlü oyuncu Necip Memili, TRT’nin dijital projesi olan Son Gün projesinden ayrılmıştı. Geçtiğimiz günlerde sette kalp krizi haberleri ile gündeme bomba gibi düşen Son Gün dizisinden ayrılan Necip Memili yerine gelecek isim belli oldu. İşte merak edilenler…

Son zamanlarda yaz sezonunun da başlaması ile dizi projelerinde artış yaşandı. Birbirinden başarılı projelerin yer aldığı televizyon dünyasının yanı sıra dijital ortamda da harika diziler ortaya çıkıyor. TRT’nin dijital dizileri arasında yer alan Son Gün projesinden ayrılan ünlü oyuncu Necip Memili yerine gelecek isim belli oldu. Merakla beklenen diziye dahil olan isim dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı.

4_1280x720-23

Necip Memili Bomba Projeden Ayrılmıştı!

Yaz sezonunun başlaması ile birbirinden iddialı projeler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. TRT ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Son Gün dizisinde geçtiğimiz günlerde set başlamıştı. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya ve başarılı oyuncu Uğur Yücel’ in başrolünde yer aldıkları Son Gün dizisi için geçtiğimiz günlerde kalp krizi haberleri magazin gündeminde yer almıştı. Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya’ nın sette kalp krizi geçirdiği söylenmişti. Bu haberden sonra Son Gün dizi setinden açıklama yapan Petekkaya, kalp krizi iddialarına tepki göstererek yalanlamıştı.

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, başrol olduğu Son Gün dizi setinde geçirdiği kalp krizi iddialarına isyan ederek tepki gösterdi. Petekkaya, Son Gün dizi setinden çektiği videoda “Arkadaşlar gördüğünüz gibi kanlı canlı setteyim. Kalp krizi falan geçirmedim, yalan haber. Gördüğünüz gibi çalışıyorum. Sevgiler, saygılar” şeklinde açıklama yapmıştı. Öte taraftan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya geçtiğimiz yıl aralık ayında böbrek rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırılmış ve bir operasyon geçirmişti.

6_1280x720-11

Necip Memili’nin Yerine Kim Geldi?

"ODTUFans" İçin Hukuki Ve Disiplin Süreci Başlatıldı! ODTUFans Kurucuları Kimler? Tutuklandılar mı? "ODTUFans" İçin Hukuki Ve Disiplin Süreci Başlatıldı! ODTUFans Kurucuları Kimler? Tutuklandılar mı?

Merakla beklenen Son Gün dizi çekiminde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın kalp krizi geçirdiği ve apar topar hastaneye kaldırıldığı söylenmişti. Ancak daha sonra başarılı oyuncu Erkan Petekkaya yaptığı açıklama ile iddiaları yalanlamıştı. TRT’ nin dijital dizileri arasında yer almaya hazırlanan Son Gün dizisinde birbirinden başarılı oyuncular yer aldı. Dizide Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Yasemin Allen ve Serhat Kılıç gibi ünlü isimler bulunuyor. Böyle güçlü bir kadroda yer alan Necip Memili projeden ayrıldı.

TRT’nin dijital projesi olan Son Gün dizisinde yer alan birbirinden başarılı oyuncu kadrosundan ayrılan Necip Memili’nin yerine gelecek isim belli oldu. Zamanlama problemi yaşadığından dolayı Son Gün projesinden ayrılmak zorunda kalan Necip Memili’nin yerine Cemal Toktaş’ın geldiği iddia edildi.