Nejat İşler Çukur'da! Şu sıralar Saygı dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanan Nejat İşler Çukur'a katıldı. Yayınlandığı her dizide rekorlar kıran Nejat İşler hangi rolde kalıcı olarak mı Çukur'da bekleyip göreceğiz.

Nejat İşler Çukur'da! Şu sıralar Saygı dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanan Nejat İşler Çukur'a katıldı. Yayınlandığı her dizide rekorlar kıran Nejat İşler hangi rolde kalıcı olarak mı Çukur'da bekleyip göreceğiz. Çukur'da yılın transferi rekor kıracak.Çukur 3.Sezon 15.Bölüm 2.Fragman yayında!Show TV ekranlarında yayınlanna Çukur 3. sezon 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Show TV'de rekor kıran dizise sürpriz bir isim katıldı. Şu sıralar Blu tV ekranlarında yayınlanan Saygı dizisinde rol gösteren Nejat İşler Çukur'a katıldı!

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek! Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek!


Nejat İşler Çukur'da ne kadar kalacak?Nejat İşler hem Çukur hayranlarını hem kendi hayranlarını heyacanlandırdı. Nejat işler ne kadar Çukur'da kalacak. Hangi isimle oynayacak ve kalıcı mı olacak merakla bekleniyor. Nejat İşler Çukur dizisinde muhteşem bir rolle katılacak ve uzun süre kalacak. Nejat İşler Koçavalı mı?

Şimdi gözler Nejat İşler karakterinin Koçavalı mı değil mi sorusuna yanıt arayacak. Çünkü Aras Bulut İynemliyle çok benziyor.Çukur Çağatay kimdir?Çukur'da Çağatay karakterini Nejat İşler canlandıracak. Çağatay baş düşman olarak Çukur'da!