Türkiye sadece ekonomik alanda değil hem siyasi hem de insan hakları ve adalet alanında da tarihi günlerden geçiyor. Skandallar artık çok daha büyük.

Efsane Emekli Kampanyası: Meclisten Geçti, Yeni Duyuru, Emekli Hesap Numarasına 15444 TL Ödeme Alıyor! Efsane Emekli Kampanyası: Meclisten Geçti, Yeni Duyuru, Emekli Hesap Numarasına 15444 TL Ödeme Alıyor!

Polisleri şehit eden, domuz bağıyla kadınları öldürüp üzerine beton döken cezaevlerindeki Hizbullahçıların hepsi tahliye edildi.

Son olarak Gezi Parkı davasının akıl almaz, vicadan kabul etmez mahkeme kararı ile akıllara en son deliller ve mahkeme kararı ile kanıtlanmış 91 cinayet ve 66 yaralama faili Hizbullah terör örgütü üyesi  Mehmet Salih Kölge geldi.

Müebbet almasına rağmen Kölge beraberinde, diğer iki Hizbullahçı Cuma Güzel ve Yunus Aysu ile birlikte 91 cinayet ve 66 yaralamaya rağmen 2019 yerel seçimlerinden hemen önce tahliye edilmişti.

Tüm dünyadan izlenen ve adeta dehşet içinde bırakan Gezi Davası sonucu ise bu akıllara gelenlerin de ışığında Avrupa Birliği ve ABD resmi tepkilerinin yanı sıra, sanatçılarımızdan da şöyle yorumlar geldi;

<p>Redd grubu.</p>

<p>Mehmet Günsür.</p>

<p>Mor ve Ötesi grubu solisti Harun Tekin.</p>

<p>Zülfü Livaneli.</p>

<p>Sabahat Akkiraz.</p>

<p>Selda Bağcan.</p>

<p>Ahmet Mümtaz Taylan.</p>

<p>Ahmet Ümit.</p>

<p>Rıza Kocaoğlu.</p>

<p>Levent Üzümcü.</p>

<p>Zeynep Beşerler.</p>

<p>Barbaros Şansal.</p>

<p>Hasibe Eren.</p>

<p>Komedyen Kaan Sekban.</p>