Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi'nde partner olan ikili Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün birbirlerinin gözlerinin içine bakarak ve omuzlarına yatarasak şarkı söylediği görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu.

Aşkın Tarifi dizisinde birbirlerine aşık iki genci canlandıran Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün samimi görüntüleri gündem olmuştu. Sosyal medayda o görüntüler sonrası kullanıcılar "Neslihan'ın yerinde olsam boşanırdım. Biri bu adama evli olduğunu hatırlatsın" yorumları yapmıştı.

Kullanıcılar "Bu görüntüleri kıskanmam diyen evliler de ne bileyim bu nasıl genişlik?" diye yorum yapınca tartışma çıkmıştı. Bazı kullanıcılar bu görüntülerin dizinin reytinglerini yükseltmek için yapıldığını söyledi ve "Prim için yapılsa bile mide bulandırıcı" yorumları yapmıştı.

NESLİHAN ATAGÜL'DEN İLK AÇIKLAMA!

Neslihan Atagül'ün bu görüntülere ne diyeceği merak uyandırmıştı. İlk olarak Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk bir ödül töreni çıkışında açıklama yaptı.

Muhabirler görüntülerin gündem olduğunu söyleyince Kadir Doğulu "Hiç haberim yok gündem mi oldu o kadar yani?" diye yanıt verdi. Muhabirler Neslihan Atagül'ün tepkisini sorunca Kadir Doğulu "Neslihan sabah bana kahvaltı hazırladı." diye yanıt verdi ve bir sorun olmadığını söyledi.

Serra Arıtürk'ün is yorum yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

Neslihan Atagül'de sosyal medya hesabından kahkaha attığı bir fotoğrafı paylaştı ve "Durun biraz güleceğim" yazdı. Bu paylaşım tüm yorumlara dair yapıldığı iması sezildi.