Her hafta Pazar günü akşam yayınlanan Yasak Elma dizisinde heyecan durmak bilmiyor. Yasak Elma dizisinin konusu, senaryosu ve oyuncuları da oldukça dikkat çekiyor.

Her hafta Pazar günü akşam yayınlanan Yasak Elma dizisinde heyecan durmak bilmiyor. Yasak Elma dizisinin konusu, senaryosu ve oyuncuları da oldukça dikkat çekiyor. Yasak Elma dizisinin oyuncularının gerçek hayatları da izleyenlerin dikkatinden kaçmıyor. Yasak Elma dizisinin iki başarılı karakteri gerçek hayatta aşk yaşamaya başladı. Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade ve yine aynı dizide yer alan Kerim gerçek hayatta aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan ikili arasındaki ilişki gün geçtikçe daha da ciddi bir hal almaya başladı. İlişkileri ciddileşen ve ailelerin de tanışması ile evlilik haberleri ortaya atıldı. Başarılı çiftin aşkları dillere destan bir hal aldı. Sosyal medyada paylaşımlara doyamayan çift, aşk sarhoşu oldular. Yasak Elma'nın oyuncularının aşkı, evlilik yolunda ilerliyor. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan ilişkisi hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade evleniyor mu ? Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan ne zaman evlenecek ?Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade Ne Zaman Evleniyor ?

Geçtiğimiz aylarda aşklarını tüm hayranlarına ilan eden ünlü çift, evlilik yolunda ilerlemeye devam ediyor. Ünlü ve güzel oyuncusu Nesrin Cavadzade ve başarılı, yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan bir süredir aşk yaşıyor. Birlikteliğini hayranlarına duyuran çiftten ilişki konusunda ciddi adımlar gelmeye devam ediyor.

Ünlü çift, ilk olarak aşklarını sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çifti kişisel instagram adreslerinden birbirleriyle olan fotoğraflarını paylaştı. Instagramdan birbirlerini paylaştıkları fotoğraflarında, birbirlerini alınlarına etiketlediler. Sonrasında takipçileri fotoğraf açıklamarına bakınca da, ünlü çiftin birbirine alın yazım dediklerini gördüler. Bu paylaşımların üzerine ünlü çiftten yeni adımlar gecikmedi. Nesrin ve Gökhan çiftinden sevgililiklerini bir adım öteye taşıyacak adım da geldi. Başarılı ve sempatik oyuncu Gökhan Alkan, kız arkadaşı Nesrin Cavadzade'nin ailesini ile tanıştı. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çifti ailecek yemek yedi. Gökhan Alkan, güzelliği ile akıllara durgunluk veren Nesrin Cavadzade'nin anne ve babası ile bir yemekte tanıştı.Ünlü çiftin ailelerinin tanışması sonrasında evlilik iddiaları güçlendi. Evlilik ile ilgili iddiaları reddetmeyen ve olumlu yanıtlar veren Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan adımlar gelmeye devam ediyor. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan sosyal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlara devam ediyor. Instagram hesaplarından birbirleri ile ilgili olan romantik fotoğrafları paylaşamaya devam ediyorlar. Çift paylaştıkları fotoğrafların açıklama kısmına da aşk ve sevgi dolu sözler yazıyorlar.

Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade çiftine evlilik ile ilgili sorular soruldu. Sorulan evlilik sorularına çiftten olumlu yanıt geldi. Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade çifti pandemiden sonra evlenmeye karar verdi. Ünlü çift pandemi bittikten sonra sevdikleri arkadaşları ve aileleri ile bir düğün yapacaklar. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın yaz sonuna evlenmeleri bekleniyor.