9 Kere Leyla filmi bu akşam (4 Aralık Cuma) Netflix platformunda izleyiciyle buluşacak. Film severler de şimdiden Netflix'in yeni filmi 9 Kere Leyla'nın oyuncu kadrosunu ve diğer detaylarını merakla araştırmaya başladılar.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
9 Kere Leyla filmi bu akşam (4 Aralık Cuma) Netflix platformunda izleyiciyle buluşacak. Film severler de şimdiden Netflix'in yeni filmi 9 Kere Leyla'nın oyuncu kadrosunu ve diğer detaylarını merakla araştırmaya başladılar. 9 Kere Leyla Filmi oyuncuları kimler? 9 Kere Leyla filmi konusu ne, nerede çekildi? 9 Kere Leyla Filmine dair tüm detayları haberimizde sizler için hazırladık...

9 Kere Leyla filmi, bu akşam Netflix platformunda izleyicisiyle buluşuyor! Filmseverler de araştırmalara başladılar. Netflix'in her geçen gün daha da kaliteli yapımlarıyla karşılaşan dizi ve filmseverler, bu kez de 9 Kere Leyla filmini Netflix platformu üzerinden izleyebilecekler. 9 Kere Leyla filminin oyuncu kadrosunda kimler var? 9 Kere Leyla filmi konusu ne, film nerede çekildi? 9 Kere Leyla filmi Netflix nasıl izlenir? Soruları yanıt aramaya başladı. Netflix'te yayınlanan 9 Kere Leyla filmine dair tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...

9 KERE LEYLA FİLMİ KONUSU NE?

Bu akşam Netflix'te yayınlanan 9 Kere Leyla filmi, zengin bir iş insanı olan Adem'in 20 yıllık eşi Leyla'yı, henüz yeni tanıştığı genç sevgilisi için terk etmeye çalışmasını konu alıyor. Adem, karısı Leyla'dan ayrılmak için büyük bir mücadele verecektir. Aşk, heyecan ve gerilimin film boyunca hiç eksilmeyeceği 9 Kere Leyla, izleyiciyi Netflix ekranlarına kilitleyeceğe benziyor.

Adem, genç sevgilisi için 20 yıllık eşi Leyla'dan ayrılamayacağını anlayınca bunun tek yolunun onu öldürmek olduğunu planlar! Genç sevgilisi Nergis için Leyla'yı öldürmek isteyen Adem tam 9 farklı girişimle bunu başarmaya çalışır. Ancak Leyla kelimenin tam anlamıyla 9 canlıdır ve Adem hiç de beklemediği şeylerle karşılacaktır.

9 KERE LEYLA FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Netflix'te paylaşılan 9 Kere Leyla filminin oyuncu kadrosunda birçok ünlü ve başarılı isim yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi usta isimlerin yeni sıra güzel oyuncu Elçin Sangu ve Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım, İhsan Ceylan, Hasan Eflatun Akay, Bertan Çelikkol, Kerime Obenik, Bimen Zartar, Reşit Berker Enhoş Arda Cartı gibi isimler de yer alıyor.

9 KERE LEYLA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

9 Kere Leyla filminin çekimleri İstanbul'un birçok semtinde kurulan set platformlarında gerçekleştirildi. Filmin çekimleri için İstanbul'un dışına çıkılmadı.

9 KERE LEYLA FİLMİ NASIL İZLENİR? NETFLİX 9 KERE LEYLA İZLE!

9 Kere Leyla Filmi Netflix platformu üzerinden yayına açıldı. Filmi izlemek isteyen filmseverler Netflix üyeliğiyle 9 Kere Leyla filmini izleyebilecekler. Netflix'in en düşük üyelik ücreti 17,99 TL, en yüksek üyelik ücreti ise 41.99 TL olarak belirlenmiştir. Netflix'e bu fiyatlarla aylık veya yıllık abone olarak 9 KERE LEYLA filmini izleyebilirsiniz.