Rusya ve Ukrayna arasında savaş canları çalmaya devam ederken Ukrayna'dan son dakika haberleri geliyor. Rus ordusunun yarın Ukrayna’yı işgal etmesi bekleniyor. Ancak zengin iş adamları tek tek Ukrayna'yı Terk etmeye başladı.

Ukrayna ve Rusya arasında bir süredir devam eden gerginlik artık hat safhaya yükseldi. Gelen son dakika haberlerine göre ise Rusya Yarın Ukrayna'yı işgal etmeye hazırlanıyor. Vladimir Putin önderliğindeki Rus ordusunun Yarın Ukrayna'ya girmesi beklenirken Ukrayna lideri Zelenskiy Sevgililer Günü için eşiyle birlikte bir video yayınlayarak ülkesini savunacağı ve asla terk etmeyeceğini söyledi. Ancak zengin iş adamları tek tek ülkeyi terk etmeye başladı. Bu gelişme ile birlikte kısa süre önce çekilen Netflix filmi akıllara geldi

Gözden kaçırmayın

Vatandaşlık Satışında Yeni Skandal Ortaya Çıktı! "Sınavsız Tıp Oku, Vatandaş Ol" Canımız da Emanet! Vatandaşlık Satışında Yeni Skandal Ortaya Çıktı! "Sınavsız Tıp Oku, Vatandaş Ol" Canımız da Emanet!

Son dakika Ukrayna Rusya haberleri bütün dünya tarafından yakından takip ediliyor. Rusya ve Ukrayna arasında yaşananlar Savaş sinyali olarak alınırken ABD vatandaşlarına uyarıda bulundu. ABD vatandaşlarını önce Ukrayna'yı Daha sonra da Belarus ve moldova'yı Terk etmeye davet etti. Ayrıca Rusya'nın Ukrayna'ya işgali öncesinde zengin iş adamları ve bazı milletvekillerinin ise ülkeden kaçtığı ortaya çıktı.

netflix-filmi-ukraynada-gercek-oldu-rusyanin-isgali-oncesi-zenginler-kacta-3

Netflix uyumlu akıllara geldi

Rusya ve Ukrayna arasında ulaşım olası bir savaş ihtimaline karşı zengin iş adamları ve Elit kesimin ülkeden kaçması bir süre önce çekilen Netflix filmini akıllara getirdi. Don’t Look Up filminnde Hem ülke başkanı hem de yaşayanlardan sorumlu olan yöneticiler dünyanın sonu geldiğinde özel bir uzay gemisi ile dünyayı terk ediyordu.

Kaçanlar geri çağrıldı

Özel uçakları ile beraber Ukrayna'nın ayrılan zengin iş adamlarını Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy geri çağırdı. Zelenskiy açıklamasında 24 saat içinde ülkeden kaçan vatandaşlara geri dönme çağrısı yaptığını belirtirken Aksi halde ciddi kararlar almak zorunda kalacaklarını söyledi. Zelenskiy Aynı zamanda eşiyle birlikte bir sevgililer günü videosu Yayınlayarak ülkesini terk etmeyeceğini Ve sonuna kadar savunacağını söyledi.