Sedat Peker SADAT'ın gölge adamını yine hatirlattı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) yaşayan Sedat Peker, SADAT ile ilgili yeni bir paylaşım yaparken daha önce SADAT’la ilişkili olduğunu öne sürdüğü Üsküdar Üniversitesi Rektörü Nevzat Tarhan’a ilişkin iddialarının bulunduğu paylaşımı retweetleyerek hatırlatma ve işarette bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun SADAT’ın önüne gitmesiyle birlikte daha önce konu hakkında birçok paylaşım ve açıklama yapan Sedat Peker’de SADAT ile ilgili hatırlatmalarda bulunmaya başladı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun olağanüstü MYK toplantısı sonrası SADAT'ın önüne gitmiş ve "Biz Cumhuriyet Halk Partisi'yiz, biz Kuvayi Milliyeci'yiz. Burası aynı zamanda terörist yetiştiren bir kuruluş." diyerek "korkmuyoruz" çıkışı yapmıştı.

Bu çıkış çoğu haberde ve platformda ciddi bir istihbarat kaynaklı olarak yorumlanırken, daha önce de SADAT'ı ve Erdoğan ile birlikte yapılanmasını ifşa eden Sedat Peker, Üsküdar Üniversitesi Rektörü' Nevzat Tarhan’ın SADAT hissedarı olduğunu iddia ettiği paylaşımları tekrar hatırlattı.

Sedat Peker'in SADAT ile 'ilişkilendirdiği' Prof. Dr. Nevzat Tarhan kimdir? | Euronews

Peker "SADAT’la ilgili ben açıklamalar yapmaya başlayınca Nevzat Tarhan hisselerini SADAT’ın başkanı Adnan Tanrıverdi’ye satıyor.. Yani yine hileye başvuruyorlar..” ifadelerini kullandığı tweetleri yeniden retweet ederek, Kılıçdaroğlu'nun ciddi bir istihbarat almış olması kuşkularından sonra işaretleme yapmış oldu.

Peker, Tarhan’ın SADAT’ın gayri yasal tüm işlerinin parçası olduğunu söyleyerek Tarhan'ın SADAT'da hissesi olduğuna dair belge paylaşmış ve konunun ciddiyet boyutunun da altını çizmişti.

Peker, SADAT ile ilgili yaptığı paylaşımda "Yurtdışında yaşayan bazı kişilere suikast yapılması fikri yeni değil, dört-beş senelik bir konu" demişti.

Peker, Adnan Tanrıverdi'nin kurucusu olduğu SADAT'la hiçbir ilgisi olmadığını duyurduğu Üsküdar Üniversitesi Rektörü Nevzat Tarhan'la ilgili ise bir evrak paylaşarak beyanını boşa düşürmüştü.

Bunun üzerine SADAT kurucusu Adnan Tanrıverdi, "Nevzat Tarhan devleti ve milleti için çalışan bir insandır. Ancak SADAT çalışmaları ile ilgili aktif bir faaliyeti olmamıştır" demiş, Sedat Peker ise "Tekrar söylüyorum, Nevzat Tarhan psikolojik harp uzmanıdır ve SADAT'ın gayri yasal tüm işlerinin bir parçasıdır. Asla masum değildir" açıklamasını yapmıştı.

Son olarak şimdi tekrar hatırlatma yapan Sedat Peker, bir kullanıcının paylaştığı "Sedat Peker: Üsküdar Üniversitesi rektörü Nevzat Tarhan, Sadat’ın gayri yasal tüm işlerinin parçası" tweeti retweetledi.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun