Yalan Dünya dizisindeki Açılay karakterine hayat veren Nihal Yalçın ekranlardaki dram dalgasına uyarak Kırmızı Oda ile dönüyor!

Geçen sezonun reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya transferler devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun bolca acıtasyon şekillendirmeli çekimleri ile eser uyarlamlarından biri olan Kırmızı Oda dizisi yeni sezona hazır!

Netflix Dizisi Zeytin Ağacı' nın Yayın Tarihi Belli Oldu! Netflix Dizisi Zeytin Ağacı' nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Kırmızı Oda'nın yeni sezon konuk oyuncuları bir bir açıklanmaya devam ediyor. Ayça Bingöl, Güneş Hayat, İlayda Alişan ve Başak Daşman'ın dahil olduğu Kırmızı Oda dizisine 2 önemli oyuncu daha dahil oldu. 

Komedi oyunculuğu ile harikalar yaratan usta oyuncu Binnur Kaya'nın da ekranlardaki drama boyun eğerek başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi yeni sezonu yine bomba gibi geliyor.

Kırmızı Oda dizisi yeni sezonunda 6 yeni oyuncu dahil oldu. Kırmızı Oda dizisine Nihal Yalçın dahil oldu. Ekranların başarılı dizisi Yalan Dünya dizisinde Açılay karakteri ile hafızalara kazınan daha sonra Beş Kardeş ve İstanbullu Gelin dizilerinde yer alan Nihal Yalçın TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'ya dahil oldu.

Nihal Yalçın'ın yanı sıra diziye 65 yaşındaki usta oyuncu Ali İpin'de dahil oldu. Uzun süre ekranlardan uzakta olan Ali İpin yeni sezonda Kırmızı Oda dizisi ile seyirci ile buluşacak.