Girdiği polemikler ve açıklamaları ile ünlü şarkıcı Nihat Doğan'ın sessiz sedasız evliliği olay oldu.

Yazılı basında çıkan "Nihat Doğan Hayarnı İle Evlendi" manşetleri sonrası sosyal medyanın gözde ismi olan Nihat Doğan'ın hayranı merak edildi.

Pin by Ayse on Birazda gülelim | Funny, Comedy, Humor

Doğan'ın eğlenceli ve daha önce sosyal medya malzemesi olmuş fotoğrafları eşliğinde "Hayranı mı varmış" esprisi ile merak edilen Nihat Doğan hayranı ise İranlı bir güzel çıktı.

nihat doğan denince aklımızdan çıkmayanlar - uludağ sözlük

Yaklaşık bir yıldır birlikte oldukları söylenen Nihat Doğan ve İranlı eşi Arzu Doğan aile arasında kıyılan sade bir nikâh töreniyle evlenirken şarkıcının eşinin ise 1 aylık hamile olduğu iddiaları başladı.

Düşüwnce Efsane Magazin Olayları @efsanemagazin Nihat Doğan:" Korona virüs bulaşıCı olmasaydı bu kadar yayılmazdı. "... - Guldum.net - Caps arama motoru

Senin konserine kim gitsin amk kertenkelesi akskdkdkskskdk Nihat Doğan, CHPnin Istanbul ve Ankara'yı almasından dolayı, bi... - Guldum.net - Caps arama motoru

Magazinde "Bomba" Yine Akay İle Patladı! İbrahim Tatlıses'in Beyaz Çarşaf Sırrını Onur Akay Açıkladı! Berka Gül Kimdir? Magazinde "Bomba" Yine Akay İle Patladı! İbrahim Tatlıses'in Beyaz Çarşaf Sırrını Onur Akay Açıkladı! Berka Gül Kimdir?

Nihat Doğan Caps'leri | Yaşam