Nihat Hatipoğlu corona virüse mi yakalandı? Sosyal medya hesabından açıkladı! Nihat Hatipoğlu'nun sağlık durumu nasıl çok merak edildi.  Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu'nun corona virüse yakalandığı iddiaları gündeme geldi.

Nihat Hatipoğlu corona virüse mi yakalandı? Sosyal medya hesabından açıkladı! Nihat Hatipoğlu'nun sağlık durumu nasıl çok merak edildi. Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu'nun corona virüse yakalandığı iddiaları gündeme geldi. ‘Nihat Hatipoğlu’ etiketi ile paylaşımda bulunan pek çok kişi, ünlü ilahiyatçının hastalığa yakalandığını iddia etti.Nihat Hatipoğlu’nun sosyal medya hesabından bir paylaşım yapıldı. Nihat Hatipoğlu’nun fotoğrafı ile beraber yapılan paylaşımda “Dostlar rahatsızım. Tedavi devam ediyor. Özel dua istiyorum bu akşam” mesajına ve “Ya şafi Hocamız tedavi görüyor. Duanızı rica ediyoruz” açıklamalarına yer verildi.

Nihat Hatipoğlu corona virüse mi yakalandı? Sağlık durumu nasıl Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi. Daha önce sosyal medyadan yaptığı bilgilendirmede tedavisinin devam ettiğini ve sevenlerinden özel dua istediğini belirten Prof. Dr. Hatipoğlu corona virüs olduğunu açıkladı.Hatioğlu açıklamasında "Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum. Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun" dedi.

Nihat Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşında? Evli miUzun yıllardır ekranlarda izleyicilerle buluşan ve çok sayıda seveni olan Nihat Hatipoğlu ile ilgili çok sayıda detay merak ediliyor. Corona'ya yakalanmış olma ihtimaline karşılık Nihat Hatipoğlu kaç yaşında sorusuna da yanıt aranıyor. 11 Mayıs 1955 doğumlu olan Nihat Hatipoğlu yaşı şu anda 65’dir. Nihat Hatipoğlu nereli olduğu merak edilen isimler arasında yer alıyor. Ünlü akademisyen ve ilahiyatçının Diyarbakır doğumlu olduğu biliniyor. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi rektörlüğü yapan Nihat Hatipoğlu aynı zamanda ATV’de haftalık programlarını sürdürüyor. 

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!


Nihat Hatipoğlu 1981 senesinde Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 2012 senesinde profesör olan Nihat Hatipoğlu 2017 yılında YÖK üyeliğine getirilirken 18 Ocak 2019 tarihinde de Cumhurbaşkanı kararıyla Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi rektör olarak atandı. Televizyon kanallarında dini programlar hazırlayıp sunan Nihat Hatipoğlu, daha önce Hristiyan bir çocuğu Müslüman yapması ve hakkında çıkan programlardan aylık 600 bin TL kazandığı, havuzlu bir villada yaşadığı yönündeki iddialarla gündeme geldi. Nihat Hatipoğlu ve eşi de merak edilenler arasında. Nihat Hatipoğlu eşi Emel Hatipoğlu’dur. Ünlü ilahiyatçının güncel sağlık durumuyla ilgili gelişmeler takip edilmeye devam ediyor.