İstanbul Pendik'te bir arazide terk edilmiş şekilde bulunan Nisa Mihriban bebek Türkiye'nin gündeminde. Nisa bebek öldü haberleri çıkmıştı ancak hastaneden yapılan açıklamada minik bebeğim yoğun bakımda olduğu yaşam savaşı verdiği bildirildi. Nisa bebeğim durumu ciddiyetini korurken vicdansız anne ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul Pendik'te boş bir arazide bulunan ve acil tıp teknikeri Büşra Durmaz tarafından Nisa Mihriban ismi verilen minik bebeğin öldüğü yönünde Dün batında haberler çıkmıştı. Sağlık Bakanı Fahrettin koca da Gece saatlerinde sosyal medya hesabından konu ile ilgili bir paylaşım yapmış Nisa bebeğin hastanede olduğunu durumunun ciddi olduğunu duyurmuştu. Nisa bebek öldü haberleri sonrasında tedavi gördüğü hastanenin başhekimliği tarafından da açıklama yapıldı.

İstanbul Pendik'te boş bir arazide bulunan Nisa bebek, acil tıp teknikeri Büşra Durmaz tarafından emdirilmiş ve ismi de yine Büşra Durmaz tarafından konulmuştu. 29 Mart tarihinde bulunan Nisa bebek daha sonra bakım evine yerleştirildi. Ancak bakımevinde bakıcının ihmali sonucunda Rahatsızlanan Nisa bebek hastaneye kaldırıldı. Dün basında Nisa bebek öldü yönünde haberler çıkmıştı. Hastane bu haberler üzerine açıklama yaparken Nisa bebeğin yoğun bakımda tedavisinin devam ettiğini durumunun ciddi olduğunu bildirdi.

Gözden kaçırmayın

Süt! Sadece 1 Litre Süt 21 Lira Oldu... Ve Asıl Kabus Yeni Başlıyor! Süt! Sadece 1 Litre Süt 21 Lira Oldu... Ve Asıl Kabus Yeni Başlıyor!

Nisa bebek öldü mü?

Sağlık Bakanı Fahrettin koca Nisa bebek öldü haberleri sonrasında sosyal medyadan bir açıklama yapmış ve minik bebeğin Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındığını duyurmuştu. Nisa bebeğin sağlık durumuna ilişkin bugün hastaneden de bir açıklama yapıldı. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimliği tarafından yapılan açıklamaya göre Nisa Mihriban bebek yoğun bakımda tedavi altında. Nisa Mihriban bebeğin beyin ölümünün kesinleşmediği belirtilirken 24-48 saat içerisinde kesin sonucun belli olacağı bildirildi.

nisa-bebek-oldu-denmisti-hastaneden-aciklama-geldi-nisa-bebek-yasiyor-mu-3

Vicdansız anne tutuklanarak cezaevine gönderildi

Diğer yandan polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda yakınlarına Nisa bebeğin annesi Daha önce de ilk çocuğuna bakmadığını itiraf etti. Bu çocuğuna bakmayacağını düşündüğünü verirdin olacağını düşünerek böyle bir şey yaptığını söyleyen vicdansız anne çok düşman olduğunu dile getirdi. Hakimlikte verdiği ifadede gözyaşlarını tutamayan anne, Mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.