Geçen sezon Survivor yarışmasında finale kalan isimlerden olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı uzun bir süredir dolu dizgin aşk yaşıyorlar. Genç aşıklar aşklarını sosyal medyada, kamera önünde yaşamaya devam ediyorlar.

Asgari Ücretli Çalışanlara Aylık 1000 TL Doğalgaz Yardımı! Başvurular Başladı Asgari Ücretli Çalışanlara Aylık 1000 TL Doğalgaz Yardımı! Başvurular Başladı
Geçen sezon Survivor yarışmasında finale kalan isimlerden olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı uzun bir süredir dolu dizgin aşk yaşıyorlar. Genç aşıklar aşklarını sosyal medyada, kamera önünde yaşamaya devam ediyorlar. Instagram hesaplarında sık sık birbirleriyle paylaşım yapan ve birbirlerine aşk dolu sözler söyleyen Survivor aşıkları, aşklarını göz önünde yaşamaya devam ediyorlar. Survivor 2020'de yarışmada tanışan ve aynı takımda yarışan çift, yarışma sonrasında aşklarını ilan ettiler. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın ilişkisi takipçileri tarafından büyük bir şok ile karşılansa da büyük bir kısım tarafından çok sevildi. Aralarında yaş farkı olan Nisa ve Murat çiftine, izleyenlerin büyük bir kısmından onay geldi. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın ilişkisi evliliğe doğru adım adım gidiyor. Evliliğe giden ilişkide çiftin son dönemlerde yaşadığı tartışmalar, sık sık gündeme geliyor. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın şaka yapmak için video gereği ayrıldıkları paylaşılmıştı. Ancak Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ilişkisinde şok yaşandı! Şaka gerçek oldu! Bitti!

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı İlişkisinde Şok! Şaka Gerçek Oldu!

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında birlikte gönüllüler takımında yarışan ve yarışma sonrasında aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ilişkisinde şok gelişmeler yaşanıyor. Ünlü çift yarıştıkları yarışma programında adeta abi kardeş gibilerdi. Adada birbirlerini kollayan, birbirlerine destek çıkan Nisa ve Barış, yarışma bittikten kısa bir süre sonra ilişki yaşamaya başladılar. Adada yarışırlarken aralarında aşk olmadını ve birbirlerinin dertlerini dinlediklerini söyleyen ünlü çift, yarışma bittikten sonra aralarında bir şeyler olmaya başladığını söyledi. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, Survivor yarışmasının son günlerinde adada birlikte vakit geçirirlerken çok şey paylaştıklarını anlattı. Adada birlikte vakit geçiren Nisa ve Barış, aralarındaki arkadaşlık ilişkisini yarışmadan sonrada devam ettirdi.

Survivor bittikten sonra memleketlerine dönen yarışmacılar, uzun bir süre görüşmedi. 22 yaşında olan Nisa Bölükbaşı, Survivor yarışmasından sonra ailesinin yanına Çek'e döndü. Ailesinin yanına Çek'e dönen Nisa Bölükbaşı ile 30 yaşındaki Barış Murat Yağcı iletişimde kalmaya devam etti. Yarışmadan sonra birbirleriyle her gün görüntülü konuşan çift, aralarında ilişki konusu geçtiğinde şakalaştıklarını belirtti. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın şakası gerçek oldu!

Nisa ve Barış Aşkı Bitti İddiası!

1998 yılında doğan genç yarışmacı Nisa Bölükbaşı ile kendisinden yaşça büyük olan sevgilisi Barış Murat Yağcı arasındaki aşkın bittiği iddia ediliyor. 1991 yılında doğan Barış Murat Yağcı ile Nisa'nın ilişkisinin sadece reklam olduğu ve yalan bir aşk olduğu iddiası da diğer bir iddialardan. Nisa ve Barış'ın aşkının başlangıçta bir heves olduğu ve zaman içerisinde bunun geçtiği söyleniyor. Ancak ünlü isimlerin reklamlarını yapabilmeleri ve takipçilerinin dikkatini çekebilmeleri için bu aşkı devam ettirdiği söyleniyor. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre Nisa ve Barış aşkı bitti!