TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı olan Survivor'dan ünlü olan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı uzun bir süredir birlikteler. Birliktelikleriyle gündeme sık sık gelen çiftten, ilişkilerine dair pek çok soruya cevap aranıyor.

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı olan Survivor'dan ünlü olan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı uzun bir süredir birlikteler. Birliktelikleriyle gündeme sık sık gelen çiftten, ilişkilerine dair pek çok soruya cevap aranıyor. 22 yaşında olan Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Murat Yağcı, yarışmadan sonra sevgili olma kararı aldılar. Survivor'da abi kardeş gibi olan Nisa ve Barış'ın aralarındaki yakınlık aşkı doğurdu. Survivor yarışmasının bitmesinin ardından ikili arasında iletişimin kopmaması ve aralarındaki samimiyetin artmasıyla Nisa Murat aşkı da başlamış oldu. Kendisinden yaşça küçük olan Nisa Bölükbaşı ile birlikte olan Barış Murat Yağcı aralarındaki yaş farkının önemli olmadığını da dile getiriyor. 30 yaşında olan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile ciddi bir ilişkileri olduğunu da sıklıkla söylüyor. Aralarında yaşanan kıskançlıklardan ve tartışmalardan dolayı haklarında çok fazla ayrılık iddası çıkan Nisa ve Barış, ayrılığı yalanlıyor. Ayrıldıkları iddia edilen Survivor Nisa ve Barış'tan samimi açıklamalar geldi. Nisa ve Barış evlenecek!

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Sevgili Mi?

Survivor'un geçen sezonunda aynı takımda yarışan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, yarışmadan sonra ilişki yaşamaya başladılar. Survivor gönüllüler takımında birlikte yarışan takım arkadaşları Nisa ve Barış, yarışma bittikten sonra iletişimde kalmaya ve konuşmaya devam ettiler. İkilinin arasındaki iletişimin devam etmesi de aralarındaki yakınlığı arttırdı. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı yarışmadan sonra ailelerinin yanında gittikten sonra yeniden buluştu. Ünlü çift buluştuktan sonra sevgili olmaya karar verdi. İlişkilerini takipçilerine açıklamayan çiftin aşkı ifşa oldu. Barış ve Nisa'nın sevgili olduklarını bir video ile öğrenen takipçileri çok şaşırdı. Barış ve Nisa'nın sevgili olduklarını duyuran videoda, Nisa ve Barış'ın öpüştüğü görülüyordu. Nisa ve Barış'ın öpüşme videosundan sonra ünlü çift mecburen ilişkilerini açıkladı. Nisa ve Barış o video ile ilişkileri ortaya çıkınca ilişkilerini ulu orta yaşamaya başladı. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı uzun bir süredir sevgililer.Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Evlenecek!

Bir AVM çıkışında görüntülenen Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Murat Yağcı, el ele diz dizelerdi. Sarmaş dolaş olan genç çiftin aşkları gözlerinden okunuyordu. Geçtiğimiz günlerde haklarında çıkan ayrılık haberlerini, el ele tutuşarak yalanlayan çiftten mutluluk pozları geldi. Çifte evlilik ile ilgili sorular da soruldu. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve çok mutlu olduklarını söyledi. Nisa ve Barış'a evlilik ile ilgili de sorular soruldu. Evlenecek misiniz, evlenmeyi düşünüyor musunuz sorularına Barış Murat Yağcı cevap verdi. Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile evlenmek istediğini ve evlenmeyi düşündüklerini söyledi.Barış Murat Yağcı'nın Nisa Bölükbaşı'na Evlilik Teklifi Ettiği Videosu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya bir video düşmüştü. Survivor 2020'nin yıldızları olan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın evlenecekleri iddiası ortaya atıldı. Barış Murat Yağcı'nın İstiklal Caddesi'nde dizlerinin üzerine çökerek Nisa Bölükbaşı'na evlenme teklif ettiği video gündeme bomba gibi düşmüştü. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın evlililik teklifi videosu büyük ilgi görmüştü. Ancak ikilinin bu videosunun bir YouTube videosu olduğu ortaya çıktı. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın YouTube'a çektikleri bir oyun videosu için Barış'ın Nisa'ya evlenme teklifi ettiği ortaya çıktı. Bu videodan sonra çiftin yakında gerçekten de evlenebilecekleri iddia edildi. Nisa ve Barış yakında evlenmeyi düşündüklerini de belirtti.

İşte Barış Murat Yağcı'nın Nisa Bölükbaşı'ya evlenme teklifi ettiği videosu: https://www.youtube.com/watch?v=5lsdtD5gcAc