Vakıfbank'a gelenler oldukça kazançlı çıkacakları bir kampanyaya imzasını atıyor. EYT'den emekli olacaklar bu ödemeyi kaçırmasın. Tek seferde 5000 TL'nizi alabilirsiniz. Üstelik kampanyada yalnızca ödeme değil farklı fırsatlar da sizi bekliyor. EYT emeklileri Nisan'da üç ödeme birden alacak.

Nisan ayında EYT'lilerin önemli bir kısmı emekli maaşı almaya hak kazanacak. Yapılan düzenlemenin Meclis'ten geçmesiyle birlikte geri sayım başladı. Ödenecek emekli maaşının miktarıyla birlikte bankaların çeşitli kampanyaları da gündeme geldi. Peki maaşlara ek olarak ne kadar ödeme yapılacak? Vakıfbank, bu kapsamda önemli bir kampanyayı duyurdu bile.

Vakıfbank'tan Emekli Maaş Kampanyası!

Vakıfbank'a gelenler emekli maaşına göre yüksek miktarda promosyon alma hakkına sahip oluyor. Aşağıdaki listeyi inceleyerek sizler de kararınızı verebilirsiniz. Eğer EYT'den emekli olacaksanız ve bir yandan da promosyon veren bankaları araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Kamu bankasının EYT'liye ödeyeceği promosyon miktarları aşağıda:

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

3.500.-TL ye  emekli maaş ödemesi alacaklara 3 yıl için toplam 3.000 TL promosyon verilecek.
3.500 - 7.500.-TL arasında emekli maaş ödemesi alacaklara 3 yıl için toplam 3.500 TL promosyon verilecek.
7.500 – 10.000.-TL arasında emekli maaş ödemesi alacaklara 3 yıl için toplam 4.500 TL promosyon verilecek.
 10.000.-TL ve üzerinde emekli maaş ödemesi alacaklara 3 yıl için toplam 5.000 TL promosyon verilecek.